<
199
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Microids
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
3760156487236
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat
:

Oddworld Soulstorm Enhanced Day One Edition Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Oddworld: Soulstorm Enhanced Edition to najbardziej kompletna wersja większej, groźniejszej i odważniejszej kontynuacji przygodowej platformówki!

To wybuchowa druga odsłona kwintologii znanej serii gier wideo, po Oddworld: New ‘n’ Tasty. Wcielasz się w postać Abe'a — bohatera wbrew woli, który nieumyślnie wywołał pospolite ruszenie i teraz musi poprowadzić innych Mudokonów do walki o wolność z władcami planety.Abe będzie walczył o przetrwanie przeciwko rządzącymi dobrze finansowanym władzom planety. Są uzbrojeni we wszelkie środki ucisku, od propagandy, przez biologiczną, po bezwzględną śmiertelną siłę. Możesz poznać przeznaczenie Abe i uwolnić ponad 1000 jego zwolenników lub ponieść porażkę i zobaczyć zagładę całego gatunku.

Odkryj ogromną kinową scenerię i środowisko 2.9D wypełnione zapierającymi dech w piersiach efektami wizualnymi. Zbieraj zapasy, wytwarzaj broń, rozwiązuj łamigłówki i bezpiecznie poprowadź wszystkich swoich zwolenników do wolności.

CECHY GRY:

 • Platformowa przygodówka akcji: Rozwijając gatunek platformówek poprzez dodanie elementów RPG-lite, tytuł daje graczom swobodę rozgrywki, umożliwiając im grę zarówno w sposób agresywny, jak i bardziej bierny.
 • Narracja: Mroczna fabuła z pokręconym poczuciem humoru, podkreślająca ironie obecne w ludzkiej rzeczywistości.
 • 2.9D: Epickie środowiska o ogromnej skali, które można eksplorować, zagłębiając się w świat, bez ograniczeń tradycyjnej dwuwymiarowej platformówki typu sidescroller.
 • Quarma (coś jak karma): Quarma to funkcja, która odzwierciedla Twoje działania w grze i będzie miała wpływ na ostateczny los Abe'a oraz jego zwolenników.
 • Ekonomia padlinożerców: Okradaj wrogów, łup szafki i przeszukuj kosze na śmieci w celu pozyskania surowców. Wymieniaj je w automatach do sprzedaży, aby zdobywać produkty, które dadzą Ci więcej swobody co do sposobu pokonywania licznych wyzwań pojawiających się w grze.
 • Rzemiosło: Używaj pozyskanych zasobów i produktów z automatów do tworzenia przedmiotów, których będziesz móc użyć jako broni lub narzędzi do radzenia sobie z napotkanymi przeciwnikami i przeszkodami.
 • W kupie siła: Im więcej zwolenników uratujesz, tym silniejsze będzie powstanie. Przekazuj wytworzone przedmioty swoim zwolennikom. Do Ciebie należy decyzja, czy będą agresywni, czy bierni.
 • Rozgrywka: Intensywna platformówka akcji łączy się z mechaniką skradania i ukrytymi pośród poziomów zagadkami. Wybieraj, czy chcesz palić, wysadzać w powietrze, czy próbować obejść napotkane przeszkody — jednak uważaj, ponieważ zabójcze elementy otoczenia i wrogowie czyhają na każdym kroku.
 • Tablice wyników: Wszystkie poziomy oferują system klasyfikacji, tablice wyników i odznaki.

ZAWARTOŚĆ ODDWORLD: SOULSTORM ENHANCED DAY ONE ODDITION:

 • Pełna gra na na Xbox One oraz Xbox Series X (dzięki technologii Smart Delivery)
 • Tłoczony steelbook
 • cyfrowa ścieżka dźwiękowa*
 • pięćdziesięciostronicowy cyfrowy artbook autorstwa Pix’n Love*

* Dodatki dostępne wyłącznie w zamówieniach przedpremierowych.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
w super cenach!
Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Oddworld Soulstorm Enhanced Day One Edition" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.