<
209
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Premiera 04/03/2022
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Outright Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060528036726
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat
:

Ryan's Rescue Squad Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Przyjaciele Ryana zostali porwani przez złego Mrocznego Tytana, Robo Combo i Szczurołapa - a Ty jesteś jedynym bohaterem, który może ich uratować! Wyrusz na wyprawę pełną szlamu, latających statków kosmicznych, bossów i jaj-niespodzianek Ryana. Zbieraj Słoneczne Monety i Jajka Niespodzianki, aby odblokować nowe przedmioty w sklepie i dostosować swoją postać, zakładając zabawne kapelusze kosmitów, strój gracza i wiele innych. Wykorzystaj swoje umiejętności platformowe i specjalne ruchy, aby uratować sytuację.Nie pokonasz tych złych facetów w pojedynkę, więc dobrze, że przezabawni bohaterowie Świata Ryana cię wspierają. Użyj Beczek Gilla, Statku kosmicznego Moe, Szlamu Pecka i wielu innych, aby ogłuszyć i pokonać wrogów. Możesz nawet przejechać się na gigantycznym Shelldonie! Znajdziesz je wszystkie, odkrywając niesamowite światy Zabawek, Piratów, Kosmosu i Prehistorii, gdzie przyjaciele Ryana czekają, abyś ich uratował.

Wybierz bohatera - Ryana, Pandę Combo, Alfę Lexę lub Gumisiowego Aligatora Gusa - i wskocz do Świata Ryana. Zaproś przyjaciela lub dorosłego, aby zagrał z Tobą w lokalnym trybie dla dwóch graczy. Wypróbuj też ekscytujące gry, takie jak Lot statkiem kosmicznym i Podłoga to lawa. Czy zdołasz pokonać Mrocznego Tytana i jego nikczemnych sprzymierzeńców?

Cechy:

  • WYBIERZ SWÓJ CHARAKTER - przyjaciele Ryana zostali porwani przez złego Mrocznego Tytana, Robo Combo i Paczkomat - a Ty jesteś jedynym bohaterem, który może ich uratować! Wybierz między Ryanem, Combo Pandą, Alpha Lexą lub Gusem, Gumisiowym Aligatorem.
  • ZESPÓŁ - grajcie razem w lokalnym trybie dla dwóch graczy
  • ZBIERAJ I DOPASOWUJ - odblokowuj i kupuj nowe, niesamowite kostiumy dla swoich postaci
  • POWER UP! - Zjedz pizzę Moe, aby stać się niepokonanym, i nie tylko!
  • GRAJ W MINIGRY - W tym Bycze oko, Lot statkiem kosmicznym, Podłoga to lawa i Ogień do woli! To niesamowita przygoda dla jednego lub dwóch graczy.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Modele Gundam
w super cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Ryan's Rescue Squad" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.