179
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka 5-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 5-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
IllFonic
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5056635600226
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Ghostbusters Spirits Unleashed Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Pudełkowa edycja gry zawiera Zaawansowany dostęp do Basher Ghost, rzadką skórkę Ectoplast, zdalnie sterowaną pułapkę na duchy oraz specjalny miernik PKE.

Ghostbusters: Spirits Unleashed to zabawna, wieloosobowa gra dopasowana do wszystkich poziomów umiejętności.
Czterech Pogromców Duchów z plecakami protonowymi próbuje złapać Ducha nawiedzającego wyjątkowe miejsca w asymetrycznych bitwach wieloosobowych (online lub offline). W miarę postępów gracze będą odblokowywać elementy kosmetyczne i ulepszenia zarówno dla Pogromców Duchów, jak i dla Duchów, aby rozwijać swoje wrażenia z rozgrywki. Wygląd i sposób działania zapewnią fanom wciągające doświadczenie w uniwersum, pozwalając im na odegranie swoich fantazji związanych z pogromcami duchów. Czy to polowanie, czy nawiedzanie, gra jest łatwa do nauczenia i zabawna do opanowania!


Ciesz się grą solo lub z czterema graczami na wszystkich platformach poprzez cross-play. Zawiera tryb dla jednego gracza online i offline dostępny w formie gry wspomaganej przez SI. Ghostbusters: Spirits Unleashed posiada wszystkie ikoniczne sprzęty i gadżety, od plecaków protonowych po mierniki PKE i pułapki na duchy. Duchy mają w swoim arsenale wiele umiejętności, takich jak opętanie, oczywiście sliming i inne, które sprawiają, że nawiedzanie różnych lokacji jest świetną zabawą. Ponadto wiele osób rozpozna Remizę Strażacką i Księgi Okultystyczne Raya, które pełnią rolę centrum gry. To właśnie tam gracze mogą wybierać misje, dostosowywać swoje postacie, ćwiczyć strzelanie z protonów i poznawać wszystko, co jest do poznania. I tak, usłyszysz aktorów z oryginalnego filmu, którzy ponownie wcielą się w role Raya Stantza i Winstona Zeddemore'a, a także kilku nowych przyjaciół!

Cechy gry:

  • Zanurz się w uniwersum Ghostbusters, chroniąc lub nawiedzając wiele unikalnych miejsc w całej grze.
  • Gra Ghostbusters: Spirits Unleashed jest zabawna, przyjazna rodzinie i dostosowana do wszystkich poziomów zdolności gracza.
  • Graj z czterema przyjaciółmi lub solo jako nowy członek Ghostbusters lub Duch w najnowszej asymetrycznej strzelance IllFonic!
  • Ikoniczni aktorzy filmowi Dan Aykroyd i Ernie Hudson dołączają do nowych ulubieńców Rahula Kohli i Grega Millera, aby użyczyć swoich głosów do Ghostbusters: Spirits Unleashed.
  • Remiza strażacka to twoje centrum akcji Pogromców Duchów, z okultystyczną księgarnią Raya, którą również możesz zwiedzić!

Zobacz także

Modele i figurki
w super cenach!
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Ghostbusters Spirits Unleashed" (Xbox Series X).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.