<
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 199,90
139
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Modus Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5016488139304
Klasyfikacja PEGI:
Od 18 lat
:

Soulstice Deluxe Edition Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zawartość edycji deluxe:

  • Gra podstawową
  • Cyfrowy artbook
  • Cyfrowa ścieżka dźwiękowa
  • Zestaw przedmiotów z Popielatym Ostrzem
Równowaga w Świętym Królestwie Keidas zostaje zachwiana, gdy potężne, dzikie stworzenia znane jako "Wraiths" najeżdżają z drugiej strony Zasłony, grożąc pożarciem żywych. Wraiths korumpują swoje ofiary i mogą nawet opętać ich ciała, zmieniając się w niepowstrzymane potwory, które żerują na zwykłych ludziach. Chimery", hybrydowi wojownicy zrodzeni z połączenia dwóch dusz, są jedynymi, którzy mogą ochronić ludzkość.


Briar i Lute to dwie siostry, które odrodziły się jako Chimery. W wyniku przemiany Briar zyskała nadludzką siłę i odporność, natomiast Lutnia, która została poświęcona, by połączyć swoją duszę z duszą siostry, stała się duchem o mistycznych mocach. Briar i Lute, którym głosu użyczyła Stefanie Joosten (Metal Gear Solid 5), zostają wysłane z misją odzyskania miasta w ruinach, które zostało spustoszone przez Wraiths, ale odkrywają, że Zakon, do którego należą, ma o wiele bardziej złożony plan.

Cechy
  • Walcz w synergii - zarządzaj obiema postaciami jednocześnie. Briar włada atakami w walce wręcz i kombinacjami, podczas gdy Lutnia kontroluje pole bitwy dzięki swoim umiejętnościom z innego świata. Połącz ich mocne strony, aby odblokować potężne transformacje i wykorzystać swój prawdziwy potencjał jako Chimera.
  • Dostosuj broń i umiejętności - Broń jest odblokowywana i ulepszana w trakcie gry i można ją zmieniać nawet w środku kombosów, aby zadawać przeciwnikom większe obrażenia.
  • Zbadaj miasto Ilden - odkrywaj zagadki i sekrety w różnych lokacjach w niespokojnym, zrujnowanym mieście. Nad Ilden pojawiła się Łza w Niebie; w miarę jak Briar i Lute zbliżają się do niej, ich otoczenie staje się coraz bardziej przerażające i pokręcone.
  • Poznaj ponury świat - zanurz się w mrocznej historii o siostrzanej miłości, podkreślonej stylową i elegancką grafiką inspirowaną japońskimi klasykami dark fantasy
  • Walcz z różnymi klasami wrogów - Wraiths, Corrupted i Possessed wtargnęły do świata zza Zasłony. Wykorzystaj aury Lutni, aby ich osłabić lub zdemaskować i dostosuj się do przebiegu walki, która nigdy nie jest taka sama.
  • Odkryj prawdę o swoim pochodzeniu - w trakcie gry Briar i Lutnia odkryją prawdę o sobie i swojej mocy, ale muszą współpracować, aby pozostać wiernymi nierozerwalnej więzi.

Zobacz także

Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Soulstice Deluxe Edition" (Xbox Series X).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.