Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 279,90
129
90
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
2K Games
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5026555367059
Klasyfikacja PEGI:
Strach Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat

The Quarry Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Gdy słońce zachodzi ostatniego dnia letniego obozu, nastoletni opiekunowie z Kamieniołomu Hacketta organizują imprezę, aby to uczcić. Bez dzieci. Żadnych dorosłych. Żadnych zasad. Sprawy szybko przybierają gorszy obrót.Plany imprezowe nastolatków, ściganych przez krewkich mieszkańców i coś znacznie bardziej złowrogiego, zamieniają się w nieprzewidywalną noc pełną grozy. Przyjacielskie pogawędki i flirty ustępują miejsca decyzjom "życie albo śmierć", a relacje międzyludzkie budują się lub rozpadają pod naporem niewyobrażalnych wyborów.

Wciel się w każdego z dziewięciu opiekunów obozu w porywającej filmowej opowieści, w której każda decyzja kształtuje Twoją niepowtarzalną historię z plątaniny możliwości. Każda postać może zostać gwiazdą przedstawienia - lub zginąć, zanim nadejdzie dzień.

Jak potoczy się Twoja historia?

Cechy:

  • TWOJA HISTORIA, ICH LOS - Czy odważysz się sprawdzić, co kryje się za tymi drzwiami-pułapkami? Czy zbadasz krzyki, które odbijają się echem w lesie? Czy uratujesz swoich przyjaciół, czy będziesz desperacko uciekać, aby ocalić życie? Każdy wybór, mały czy duży, kształtuje twoją historię i decyduje o tym, kto przeżyje, by o niej opowiedzieć.
  • OSZAŁAMIAJĄCE KINOWE DOŚWIADCZENIE - Najnowocześniejsze techniki przechwytywania twarzy i filmowego oświetlenia, w połączeniu z niesamowitymi kreacjami ikonicznych hollywoodzkich talentów, ożywiają horror w kamieniołomie Hacketta w pulsującej, kinowej grze z dreszczykiem emocji.
  • ROZMAWIAJ Z PRZYJACIÓŁMI - zaufaj nawet 7 znajomym w grze sieciowej*, w której zaproszeni gracze obserwują rozgrywkę i głosują nad kluczowymi decyzjami, tworząc historię kształtowaną przez całą grupę! Możesz też zagrać razem w kooperacji na kanapie w imprezowym horrorze, gdzie każdy gracz wybiera doradcę i kontroluje jego działania.
  • DOSTOSUJ SWOJE DOŚWIADCZENIE - Regulowany poziom trudności wszystkich elementów rozgrywki pozwala graczom o każdym poziomie umiejętności cieszyć się horrorem. A jeśli wolisz oglądać, niż grać, tryb filmowy pozwoli ci cieszyć się grą The Quarry jak kinowym thrillerem. Wybierz, jak chcesz, żeby potoczyła się historia, rozsiądź się wygodnie i zjedz popcorn w przerwie między krzykami!

Zobacz także

Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "The Quarry" (Xbox Series X).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.