232
00
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Twitch
Kod:
4251890973998

Kod podarunkowy Twitch 50€ Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Twitch tworzy społeczności oparte na interaktywnych, zróżnicowanych treściach transmitowanych na żywo i na wysokim poziomie.

Zajęliśmy Ci miejsce na czacie.

Każdego dnia miliony ludzi spotykają się na Twitchu, aby rozmawiać i wspólnie tworzyć rozrywkę.

Co jest na żywo? Wszystko! Turnieje esportowe? Tak. Pokazy gotowania? Jasne. Gość w stroju kurczaka z trąbką? Nie zdziwilibyśmy się.

Cokolwiek Cię interesuje, znajdziesz to na Twitchu: oglądaj profesjonalnych graczy, wybierz się na wirtualną wycieczkę po Tokio albo naucz się gotować. Na Twitchu zawsze znajdziesz coś ciekawego.

Odegraj swoją rolę: wszystko zaczyna się od streamerów, ale to Ty decydujesz, co stanie się dalej. Dzięki czatowi, emotkom i innym elementom impreza toczy się tak, jak tego chcesz.

Znajdź swoją ekipę: rozmawiajcie na czacie, śmiejcie się i bawcie. To zupełnie jak siedzenie na jednej kanapie z tysiącem znajomych.

Wspieraj streamerów: korzystaj z Bitsów, aby wchodzić w interakcje z ulubionym streamerami, odblokować wyjątkowe odznaki i emotki za pomocą subskrypcji lub subskrypcji w prezencie. Dziel się miłością ze znajomymi i społecznościami.

INSTRUKCJA UŻYCIA:
"Aby skorzystać z tej karty, musisz mieć ważne konto Twitcha. Aby odebrać:
1. Przejdź na stronę twitch.tv/redeem
2. Wprowadź kod podarunkowy"

"Tę kartę podarunkową można aktywować tylko na kontach z saldem karty podarunkowej, które są denominowane w euro.*

Warunki i zasady:

Zakup tej karty podarunkowej oznacza wyrażenie zgody na zasady sprzedaży Twitcha oraz następujące warunki i zasady:

Tę kartę można aktywować tylko w serwisie twitch.tv oraz tę kartę mogą aktywować tylko osoby w wieku 13 lat i starsze i tylko w ramach usług oferowanych przez Twitcha lub produktów sprzedawanych przez serwis twitch.tv lub jego aplikacje. Tej karty nie można zwrócić, refundować, odsprzedać ani wymienić na gotówkę, chyba że jest to wymagane przez obowiązujące prawo. Tej karty nie można używać do kupowania innych kart podarunkowych. Ta karta i jej wartość nie wygasają. Tej karty nie można doładować ponownie. Z tą kartą nie są związane żadne opłaty.

Traktuj tę kartę podarunkową jak gotówkę. Twitch nie ponosi odpowiedzialności za karty zgubione, skradzione, uszkodzone czy zniszczone lub karty użyte bez Twojej zgody. Ta karta jest wydawana przez Twitch Interactive, Inc. Dodatkowe warunki, w tym instrukcje dotyczące wykorzystania tej karty, podane są na stronie twitch.tv/legal/giftcard. Aby skorzystać z obsługi klienta, odwiedź stronę help.twitch.tv.

*Konta kart podarunkowych z saldem denominowanym w euro są obecnie dostępne w Austrii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, na Cyprze, w Czechach, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, na Węgrzech, w Irlandii, we Włoszech, na Łotwie, Litwie, w Luksemburgu, na Malcie, w Holandii, Polsce, Portugalii, Rumunii, na Słowacji, w Słowenii i Hiszpanii."

UWAGA! Doładowanie nie podlega zwrotowi!

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Kod podarunkowy Twitch 50€" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.