<
123
99
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
KISS
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
MV0002545
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Gold Rush! Anniversary: Special Edition (PC) DIGITAL Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Klucz Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

26 lat temu, świat przygodówek typu „Point & Click” został odmieniony na zawsze z premierą „Gold Rush!” – jednej z najbogatszych gier przygodowych lat 80-tych.

 

Teraz ta ciepło wspominana gra została ponownie opracowana całkowicie od podstaw, by cieszyć nowe pokolenie graczy na PC. Doświadcz gry po raz pierwszy z grafiką w wysokiej rozdzielczości, syntezą mowy, doskonałą ścieżką dźwiękową, nowoczesnym interfejsem użytkownika i zoptymalizowanym działaniem gry dla poprawienia rozgrywki i interakcji z innymi postaciami w grze.

 

„Gold Rush Anniversary!” zabiera Cię z powrotem do roku 1849, kiedy odkryto złoto w Kalifornii – jednego z najbardziej ekscytujących okresów w historii Ameryki. Doświadcz życia jako Jerrod Wilson, jeden z dziesiątków tysięcy amerykańskich poszukiwaczy złota (’49-ciaków), w jego podróży na jednej z trzech możliwych tras z Nowego Jorku na Zachód po ewentualne bogactwo.

 

Którąkolwiek trasę wybierzesz, zobaczysz wiele historycznych godnych uwagi miejsc. Wyrusz drogą lądową przez Wielkie Równiny i olbrzymie łańcuchy górskie; przepłyń na atlantycką stronę Przesmyku Panamskiego, weź kajaki i muły na tygodniową podróż przez dżunglę, i dostań się do Oceanu Spokojnego i na statek płynący do San Francisco; lub popłyń z Nowego Jorku do San Francisco przez Przylądek Horn na krańcu Ameryki Południowej. Jeśli przetrwasz i dotrzesz do Fort Sutter, będziesz mieć za sobą jedynie połowę przygodę! Wiele innych zagadek pozostanie do rozwiązania zanim osiągniesz swoje cele w Kalifornii.

 

Cechy:

  • Ponad 130 pre-renderowanych obrazów i animowanych przerywników filmowych w jakości Full HD
  • Trzy różne drogi na Zachód – 3 przygody w jednej grze
  • Zupełnie nowe głosy lektorów oraz ponownie nagrana muzyka
  • Zoptymalizowane działanie gry minimalizujące ilość ślepych uliczek i losowych zagrożeń
  • Dwie mechaniki sterowania – oryginalne sterowanie analizatorem składni oraz zupełnie nowe inteligentne sterowanie typu Point & Click

 

Dodatkowa zawartość (Edycja Specjalna):

  • Historyczna mapa trzech tras
  • Ponad 90 nieopublikowanych oryginalnych szkiców koncepcyjnych wykonanych przez twórców oryginału z lat 80., jako pliki png
  • Broszura z nieopublikowanymi oryginalnymi szkicami koncepcyjnymi wykonanymi przez twórców oryginału z lat 80., jako plik PDF
  • Broszura „Making of”, jako plik PDF
  • Gra Gold Rush! Classic (tylko na komputery PC!)

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Wymagania:

System operacyjny: Windows Vista/7/8, Procesor: Pentium 4 2 GHz lub szybszy, Pamięć: 1 GB RAM, Karta graficzna: minimum 512 MB VRAM, Karta dźwiękowa, Dysk twardy: 2 GB

Zobacz także

Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Modele Gundam
w super cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Gold Rush! Anniversary: Special Edition (PC) DIGITAL" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.