CENA: 32,00
32
00
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Nintendo
Kod:
4251604153357
:

Nintendo Switch Online 3 miesiące Klucze do gier, Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Ulepsz swoją rozgrywkę!

Gra online
Graj wspólnie ze znajomymi lub rywalizuj online z graczami z całego świata

NES™ & Super NES™ Nintendo Switch Online
Ciesz się dostępem do rosnącej biblioteki klasycznych tytułów z dodatkowymi funkcjami online

Zapis danych w Chmurze
Twórz kopie zapasowe swoich danych zapisu stanu gry, i nie tylko

Aplikacja na smartfony
Połącz się z przyjaciółmi za pomocą dedykowanej aplikacji na smartfonie lub tablecie

Ekskluzywne oferty dla członków
Ciesz się ofertami dostępnymi tylko dla członków

WARUNKI KORZYSTANIA:

Kompatybilne wyłącznie z konsolą Nintendo Switch. Ten kod może zostać zrealizowany tylko w europejskim Nintendo eShop i tylko gdzie dostępne jest członkostwo Nintendo Switch Online.

Aby wykorzystać ten kod, musisz mieć dostęp do bezprzewodowego połączenia z internetem. Musisz stworzyć lub połączyć konto Nintendo Account oraz zaakceptować umowę Nintendo Account Agreement. Obowiązuje polityka prywatności Nintendo Account Privacy Policy.

Okres ważności rozpoczyna się natychmiast po zrealizowaniu kodu, lub zostanie dodany do obecnie istniejącego okresu waznosci. Jeśli nie masz już aktywowanego automatycznego odnawiania członkostwa Nintendo Switch Online, z wykupieniem tego kodu członkostwo Nintendo Switch Online zostanie skonfigurowane na automatyczne odnawianie i będzie automatycznie odnawiane na kolejne okresy zgodne z oryginalnym okresem ważności tego kodu Nintendo Switch Online do czasu gdy automatyczne odnawianie nie zostanie wyłączone. Cena automatycznego odnawiania będzie przedstawiona podczas procesu realizacji. Możesz wyłączyć automatyczne odnawianie w ustawieniach swojego konta Nintendo Account w dowolnym czasie, nie później niż 48 godzin przed końcem obecnego w danym czasie okresu ważności. Automatyczne odnowienie i płatność będą miały miejsce nie wcześniej niż 48 godzin przed końcem obecnego w danym czasie okresu ważności. Przy każdym automatycznym odnowieniu, cena automatycznego odnowienia zostanie pobrana z twoich środków Nintendo eShop. Jeśli nie posiadasz dostatecznych środków Nintendo eShop, cena automatycznego odnowienia zostanie pobrana z karty kredytowej bądź konta PayPal zarejestrowanych na twoim koncie Nintendo Account i ustawionych jako domyślna metoda płatności na potrzeby automatycznego odnowienia w momencie gdy automatyczne odnowienie będzie miało miejsce. Pamietaj że nie możesz zmienić ustawień kraju/regionu na swoim koncie Nintendo Account jeśli automatyczne odnawianie jest aktywne.

Równowartość w środkach Nintendo eShop: Cena 3 lub 12-miesięcznego członkostwa Nintendo Switch Online w sklepie Nintendo eShop. Cena w sprzedaży detalicznej może się różnić. Na wszelki wypadek, zachowaj potwierdzenie.

Wydano przez Nintendo of Europe GmbH.

INSTRUKCJA UŻYCIA:

Ten kod:
* może zostać zrealizowany tylko raz.
* nie może być odsprzedany, wymieniony, zwrócony do punktu sprzedaży lub w żaden inny sposób zamieniony na gotówkę.
* nie zostanie wymieniony przez firmę Nintendo ani sprzedawcę na nowy w wypadku zgubienia, kradzieży lub wykorzystania go w inny sposób bez zgody nabywcy.

Jak aktywować ten kod:
Wybierz ""Redeem Code"" (“Zrealizuj Kod”) w sklepie Nintendo eShop na konsoli Nintendo Switch i podążaj za wytycznymi na ekranie, lub odwiedź oficjalną stronę internetową (na komputerze lub innym urządzeniu):
https://ec.nintendo.com/redeem

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Kontrolery Joy-con
Wybierz swój kolor!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Nintendo Switch Online 3 miesiące" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.