900
00
Chwilowy brak kodów
Wydawca:
Sony
Kod:
4255663378584
:
:
:

Sony PlayStation KARTA PODARUNKOWA – 900 PLN Klucze do gier, PlayStation 3, PS4, PlayStation 5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Uwaga! Nasz sklep jest pośrednikiem w dystrybucji i nie ma podstawy prawnej do wystawienia faktury VAT na ten produkt.

Z łatwością dodawaj środki do swojego konta w PlayStation™Network (PSN) i wymieniaj je na dowolne produkty z obszernej biblioteki zawartości PlayStation Store (PS Store), w tym:
  • Subskrypcję* PlayStation Plus (PS Plus) z dostępem do wieloosobowej gry online, aktualizowanej co miesiąc biblioteki gier, wyjątkowych rabatów i nie tylko
  • Gry
  • Wirtualne waluty i dodatki
  • I nie tylko

INSTRUKCJE WYKORZYSTANIA:

JAK ZREALIZOWAĆ KOD:
1. Wpisz się do PSN lub utwórz konto na stronie playstation.com.
2. Przejdź do sekcji „Wykorzystaj kody” w PS Store i wpisz 12-cyfrowy kod kuponu (Kod).
3. Aby zakupić subskrypcję PS Plus przy użyciu środków dostępnych za pośrednictwem tego Kodu, wybierz plan subskrypcji i dokonaj zakupu.

ZASADY i WARUNKI KORZYSTANIA

Z oferty mogą skorzystać tylko osoby, które ukończyły 18 lat lub starsze i dysponują kontem PSN dla osób pełnoletnich, zarejestrowanym w następującym kraju: Polska
Środki z portfela PSN może wykorzystać posiadacz konta, który realizuje Kod (i niepełnoletni posiadacze kont członków rodziny). Można nimi płacić za towary z PS Store dostępne dla posiadaczy kont w następującym kraju: Polska
Użycie Kodu podlega zasadom opisanym w niniejszych warunkach, Warunkach świadczenia usług, Polityce prywatności, Warunkach dotyczących kodu kuponu, Warunkach korzystania z oprogramowania i dodatkowych warunkach dotyczących poszczególnych produktów lub usług dostępnych na stronie www.playstation.com/legal/PSNTerms. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie dokonuj zakupu.
Z zastrzeżeniem obowiązujących lokalnie przepisów prawa, Kodu nie można wymieniać na gotówkę, odsprzedawać ani wymieniać w żaden inny sposób. Kod nie podlega przywróceniu w przypadku zgubienia, kradzieży, uszkodzenia po zakupie oraz wykorzystania w inny sposób bez zgody użytkownika. Kodu można użyć tylko raz. Wymagany jest zgodny system i połączenie internetowe.
PLAYSTATION PLUS:
Zakup niektórych planów PS Plus może wymagać wniesienia dodatkowych opłat.
UWAGA: PS Plus to odnawialna subskrypcja z cyklicznie naliczanymi opłatami, które są pobierane automatycznie (zgodnie z aktualną ceną w PS Store) do chwili anulowania subskrypcji. Jeśli portfel nie zawiera wystarczających środków, zostanie użyta zdefiniowana na koncie użytkownika domyślna metoda płatności. Subskrypcję PS Plus można anulować w dowolnym momencie.
Wygaśnie ona wówczas wraz z końcem aktualnego okresu rozliczeniowego.
Gry (i ich funkcje) oraz korzyści dostępne w ramach usługi PS Plus mogą się zmieniać.
Obowiązują dodatkowe warunki — https://www.playstation.com/legal/ps-plus-usage-terms/.
Usługa PS Plus jest dostępna tylko dla użytkowników, którzy ukończyli 7 lat, a dostępna zawartość/usługi zależą od wieku użytkownika.
Wystawca kodu kuponu: Sony Interactive Entertainment Network Europe Ltd (nr firmy: 06020283), 10 Great Marlborough St, London, W1F 7LP, Wielka Brytania. Tę kartę można zrealizować tylko w odniesieniu do oferty wystawcy.
Sprzedawca detaliczny działa jako pełnomocnik wydawcy.
PlayStation Family Mark, ikona PlayStation Plus i PlayStation są zarejestrowanymi znakami handlowymi lub znakami handlowymi Sony Interactive Entertainment Inc.
Jeśli nie zrealizujesz kodu kuponu, możesz anulować zamówienie w ciągu 14 dni od daty zakupu kodu kuponu i otrzymać zwrot ceny zakupu. W sprawie anulowania i zwrotu środków, wyślij e-mail na adres robert@ultima.pl, zadzwoń na numer 22 10 10 402 wewn. 1 albo napisz pocztą standardową na adres Sklep z grami - ULTiMA.PL, Ludwika Waryńskiego 10, 00-631 Warszawa.

Zobacz także

Modele Gundam
w super cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Sony PlayStation KARTA PODARUNKOWA – 900 PLN" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.