57
99
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Kod:
4251604177100

Game Pass Ultimate - 1 miesiąc (XSX/XSS/XboxOne/PC/Chmura) Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Klucz aktywacyjny MS Store

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

Game Pass Ultimate (1 miesiąc), czyli najlepsza forma abonamentu - graj w Starfield, serię HALO czy Forza na konsolach Xbox, PC i w chmurze

Subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate obejmuje ponad 100 wysokiej jakości gier na konsolę, komputer i urządzenia przenośne z systemem Android (beta, o ile jest dostępna), wszystkie korzyści z subskrypcji Xbox Live Gold i konto EA Play w jednej niskiej cenie miesięcznej. Zagraj razem ze znajomymi i odkryj swoją następną ulubioną grę. 

 gry w chmurze w xbox game pass ultimate 1 miesiąc kod w muve.pl

Co zawiera Subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate (1 miesiąc)?

 • Dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier na konsolę, komputer PC oraz urządzenia mobilne z systemem Android
 • Nowe gry dodawane przez cały czas
 • Gry Xbox Game Studios dostępne już w dniu premiery
 • Ekskluzywne zniżki dla członków i oferty na wyłączność
 • Darmowe bonusy, w tym zawartość w grze i oferty partnerów
 • Graj na telefonie komórkowym z systemem Android i tablecie za pośrednictwem chmury (beta)
 • Abonament Xbox Live Gold dający dostęp do ofert Deals with Gold, Games with Gold i trybu dla wielu graczy na konsolach Xbox
 • Abonament EA Play

 

 największa społeczność graczy w doładowaniu xbox game pass ultimate 1 miesiąc w muve.pl

Dołącz do setek graczy na całym świecie i korzystaj z olbrzymiej biblioteki gier na PC i konsole Xbox. Graj w sieci dzięki Abonamentowi Xbox Live Gold i wypróbuj gry Electronic Arts dzięki EA Play. Usługa Game Pass jest non stop aktualizowana o nowe tytuły, a wszystkie produkcje wewnętrzne Microsoftu są w niej obecne nieprzerwanie od premiery. Zagraj w Starfield, HALO, Forzę, State of Decay, Gears of War i więcej dzięki Game Pass! 

 

 graj w aplikacji xbox na windows 10 z kodem xbox game pass ultimate 1 miesiąc

Jak wykorzystać kod do subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate (1 miesiąc)?

Instrukcja wykorzystania kodu na PC:

 • Wejdź na stronę account.microsoft.com/billing/redeem
 • Wprowadź kod

Instrukcja wykorzystania kodu na konsoli:

 • Zaloguj się do konsoli Xbox (pamiętaj, aby zalogować się za pomocą konta Microsoft, dla którego chcesz zrealizować kod).
 • Naciśnij przycisk Xbox, aby otworzyć przewodnik, a następnie wybierz pozycję Start.
 • Wybierz pozycję Sklep Store.
 • Wybierz pozycję Użyj kodu.
 • Wprowadź 25-znakowy kod, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami. Nie zwracaj uwagi na łączniki, system podstawi je automatycznie.

 

abonament ea play zawarty w doładowaniu xbox game pass ultimate na 30 dni w muve.pl

 

WARUNKI
Korzystaj z aktywnego planu abonamentowego Xbox Game Pass Ultimate, aby grać w gry na konsoli Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One X, Xbox One i na komputerze z systemem Windows 10. Obejmuje plan abonamentowy Xbox Game Pass z grami na konsolę Xbox, plan abonamentowy Xbox Game Pass z grami na komputer PC, a także subskrypcję Xbox Live Gold. Maksymalny okres 36 miesięcy aktywnej subskrypcji na danym koncie w danym momencie. Tytuły gier i ich liczba z czasem ulegają zmianie, a także różnią się w zależności od kraju. Jeśli okres Twojej subskrypcji zakończy się lub dana gra zostanie usunięta, musisz ponownie aktywować konto albo kupić grę, aby kontynuować korzystanie z dodatków lub elementów zakupionych w grze. Obowiązują opłaty usługodawcy internetowego i ograniczenia wiekowe. Oferty zniżkowe wiążą się z określonymi zasadami i wykluczeniami. Usługa, funkcje i wymagania mogą ulec zmianie lub wycofaniu. Obowiązuje umowa o świadczenie usług firmy Microsoft (microsoft.com/msa). Jeśli masz już konto Xbox Game Pass lub konto Xbox Live Gold, pozostałe dni na danym koncie (kontach) zostaną przekształcone na abonament Ultimate z zastosowaniem współczynnika konwersji. Przyszłe kody do realizacji również będą podlegać konwersji. Wszystkie przekształcenia na abonament Ultimate są ostateczne. Dowiedz się, jak to działa w witrynie xbox.com/gamepass. O ile nie wymaga tego obowiązujące prawo, kody nie podlegają zwrotom. W przypadku komputerów PC: Wymagane pobranie aplikacji, aktualizacja systemu Windows i pamięć masowa. Wymagania systemowe różnią się w zależności od gry; wydajność jest większa w systemach wyższej klasy. Ilustracje przedstawiają gry znajdujące się w katalogu. xbox.com/game-pass. ©/™/® 2019 Microsoft.

 

KARTA KREDYTOWA NIE JEST WYMAGANA. OFERTA WAŻNA TYLKO W KRAJACH UNII EUROPEJSKIEJ I KRAJACH ESWH. JEDNO KONTO MICROSOFT JEST OGRANICZONE DO TYLKO JEDNEJ OFERTY PRZEZ OKRES 12 MIESIĘCY. 

 

graj na każdym urządzeniu z abonamentem xbox game pass ultimate 1 miesiąc

Zobacz także

POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Game Pass Ultimate - 1 miesiąc (XSX/XSS/XboxOne/PC/Chmura)" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.