<
45
90
Wysyłka od 13,90 ZŁ
Wysyłka 5-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 5-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Games Workshop
Kod:
9781839060625

Getting Started with Warhammer 40000 Hobby

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Warhammer 40,000 to szybka i dynamiczna gra bitewna. Czy zdecydujesz się grać potęznymi Space Marines, złowrogimi obcymi Necronami, czy jedną z wielu innych unikalnych frakcji wojowników, obcych i potworów, zawsze twoja rozgrywka będzie pełna przygód wyzwań i zwrotów akcji. Wśród szalejących konfliktów w galaktyce, zbieraj, buduj i maluj swoją stale rosnącą armię, a następnie graj w trzymające w napięciu mecze z innymi fanami Warhammera 40,000. Magazyn dostarczy ci wszystkich informacji, których potrzebujesz, aby zagłębić się w rozległy świat Warhammera 40,000. Twoja przygoda zaczyna się tutaj!

W środku znajdziesz informacje o ponurym, rozdartym wojną uniwersum Warhammera 40,000 - nie bez powodu nazywany jest on ponurą ciemnością dalekiej przyszłości! Będziesz mógł przeczytać o każdym aspekcie hobby związanym z Warhammerem 40,000. Od zbierania armii wspaniałych figurek Citadel, malowania ich w wybrane kolory, po prowadzenie ich do walki w porywającej grze wojennej.

W zestawie z magazynem dostepne są także 2 figurki Citadel typu Push Fit (nie wymagaja klejenia) wraz z podstawkami 32mm.

This magazine also includes the following multipart plastic miniatures:


- 1x Space Marines Assault Intercessor (supplied with a 32mm round scenic base)
- 1x Necron Warrior with gauss flayer (supplied with a 32mm round scenic base)Miniatury są wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych oraz wymagają samodzielnego montażu i malowania. 
Farby i akcesoria malarskie są sprzedawane osobno.

Zobacz także

POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Modele Gundam
w super cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Getting Started with Warhammer 40000" (Hobby).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.