<
159
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Nintendo
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
13720
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat
:
:

Pokémon Mystery Dungeon Gates to Infinity Nintendo 3DS

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Pokémon Mystery Dungeon: Gates to Infinity jest piątą odsłoną spin-offowego cyklu Pokemon Mystery Dungeon i zarazem pierwszą adresowaną stricte na konsolę Nintendo 3DS. Podobnie jak wcześniejsze gry z serii, produkcja powstała w japońskim studiu Chunsoft.

Zgodnie z tradycją cyklu, fabuła Pokémon Mystery Dungeon: Gates to Infinity jest luźno zarysowana. Bohater kierowany przez gracza trafia we śnie do świata Pokemonów, skąd przy pomocy sympatycznych stworków (m.in. Snivy, Oshawott, Tepig, Pikachu oraz Axew) próbuje znaleźć drogę powrotu do domu.Jak przystało na „rogalik”, podstawowym elementem zabawy jest eksplorowanie rozległych podziemi, w których nietrudno natknąć się na przeciwników. Walki rozgrywane są w klasycznym systemie turowym, a w trakcie pojedynków gracz korzysta ze specjalnych właściwości, jakimi obdarzone zostały poszczególne pokemony. Istnieje także możliwość rozwijania umiejętności postaci i kupowania potrzebnych elementów wyposażenia w specjalnej lokacji - Pokemon Paradise.

W porównaniu z wcześniejszymi odsłonami cyklu adresowanymi na konsole przenośne, Pokémon Mystery Dungeon: Gates to Infinity oferuje zdecydowanie lepszej jakości oprawę audiowizualną. Trójwymiarowe modele postaci i otoczenia zostały wygenerowane z zachowaniem większej ilości szczegółów. Twórcy gry wykorzystali także techniczne możliwości platformy Nintendo 3DS, w tym chociażby wbudowaną kamerkę, co pozwoliło wprowadzić elementy tzw. rozszerzonej rzeczywistości (przykładowo, żeby uzyskać dostęp do nowego labiryntu należy wykonać zdjęcie przedmiotu o okrągłym kształcie - staje się on bramą teleportacyjną).

Zobacz także

Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Promocja cyfrowa do 2 lutego
Nie czekaj na dostawę!
Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Pokémon Mystery Dungeon Gates to Infinity" (Nintendo 3DS).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.