CENA: 129,90
109
90
Oszczędzasz 20,00
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5030930100605
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat Przemoc

The Sims 3 3D Nintendo 3DS

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
The Sims 3, czyli kolejna odsłona bestsellerowego cyklu gier symulacyjnych, doczekała się również konwersji na konsole. Generalnie charakter rozgrywki nie uległ zmianie – autorzy skupili się na dostosowaniu systemu sterowania, jak również zadbali o wsparcie Facebooka oraz zaoferowali możliwość publikowania i pobierania stworzonych elementów w usłudze online konsoli

Oczywiście wszystko zaczyna się od stworzenia sima za pomocą niezwykle rozbudowanego kreatora, wybrania jego osobowości, wyglądu, etc. Gra podobnie jak edycja pecetowa zapewnia nieskończone możliwości w tym elemencie. Tylko od nas zależy, czy będziemy przebojowym podrywaczem, pryszczatym nastolatkiem, osiedlową plotkarą czy robiącym karierę singlem. Następnie zajmujemy się zbudowaniem domu (i zaprezentowaniem go innym graczom z całego świata) lub wprowadzeniem się do jednego z już istniejących.

Zabawa ponownie opiera się na kierowaniu swoim wirtualnym alter ego, dbaniem o jego potrzeby, tym samym odblokowując dostęp do rozmaitych przedmiotów (budynków, ozdób, obiektów dostępnych w internecie). Co ciekawe, dzięki Mocom Karmy, możemy zapewnić simowi „fart”, dać mu „natychmiastową urodę” albo przekląć „epickim pechem”.
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "The Sims 3 3D" (Nintendo 3DS).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.