249
90
Wysyłka od 12,90 ZŁ
Premiera 02/09/2022
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Tesura Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
8436016711104
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat

Zombie Night Terror Deluxe Edition Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zombie Night Terror [Edycja Deluxe] zawiera:

 • Gra podstawowa
 • OST
 • Brelok Zombie Astronauta
 • Zestaw pocztówek
 • Pudełko Deluxe

Przygotuj się na najbardziej ekscytującą noc w swoim życiu! Stało się coś dziwnego i ludzie wszędzie zamieniają się w żądne krwi chodzące trupy. Ale zgadnij, kto jest mózgiem tej wygłodniałej armii nieumarłych? TY! Rozprzestrzeniaj tę pandemię, aby zmieść ludzkość z powierzchni planety. Ponieważ jedynym sposobem na przetrwanie apokalipsy zombie jest BYCIE apokalipsą!Ale bezmózgie nieumarłe są całkiem głupie... nawet głupsze, niż można by się spodziewać, biorąc pod uwagę ich brak istoty szarej. Ponieważ pozostawieni sami sobie, będą bez końca iść przed siebie i wpadać w śmiertelnie niebezpieczne pułapki zastawione przez nie do końca bezbronnych ludzi. Aby wypełnić misję zagłady świata, będziesz musiał pomóc im dotrzeć do następnego smacznego posiłku. Na szczęście możesz korzystać z licznych specjalnych mutacji, dzięki którym Twoi żołnierze będą ewoluować i zaspokoją swój apetyt na mięso. Ale uważaj! Ludzie nie spełnią twojej mrocznej woli... Będą walczyć o przetrwanie.

Siej postrach na 50 poziomach i zapisuj kolejne zombie do swojej armii nieumarłych. Po drodze będziesz musiał rozwiązywać łamigłówki i walczyć z coraz potężniejszymi przeciwnikami, którzy są piekielnie zdeterminowani, aby pozostać przy życiu. Im bardziej zbliżasz się do całkowitego wyginięcia świata, tym mocniej będą walczyć ocalali, aby wrzucić cię do ziemi... na dobre.

Krew, łzy, nieseksualne jęki, niestosowny śmiech i mnóstwo zagadek, które dosłownie rozwalą ci mózg... To jest Nocny Terror Zombie!

Cechy:

 • Dowodzenie Hordą Zombie - Ty jesteś mózgiem, oni mięśniami. Twoja horda zombie będzie posłuszna Twoim rozkazom bez żadnego ryzyka strajku czy skarg... Z drugiej strony, nie możesz już prowadzić żadnych gorących rozmów o filmach czy książkach, które nie nadają się do oglądania późno w nocy!
 • Unikalny system mutacji - Posiadanie armii śmiercionośnych zombie jest świetne. Posiadanie armii zmutowanych zombie jest o wiele lepsze! Skorzystaj z naszego systemu mutacji, aby przełamać obronę wroga, tworząc nowe, potężne typy zombie. Każdy z nich ma swoją unikalną moc i zdolności, które pomogą ci przetrwać różne sytuacje.
 • System kombinacji - ponieważ myśleliście, że mutacje to jedyny sposób na ułatwienie sobie mięsnej uczty, doprawiliśmy go, pozwalając wam łączyć je i sprawdzić, z czego są zrobieni wasi wrogowie (dosłownie). Pokażmy tym paskudnym ludziom, jak się bawić!
 • Nie jesteś sam - Posiadanie zombie jest trochę jak posiadanie zwierzaka; to świetna zabawa, ale trzeba się nimi opiekować... Od tego są ludzie, którzy są doskonałym sposobem na to, by twoje zombie były dobrze odżywione i zajęte. Ale uwaga! Ludzie są dobrze uzbrojeni i nie lubią towarzystwa zębatych nieumarłych.
 • Skażenie - Nie masz wystarczająco dużo towarzystwa? Potrzebujesz większej hordy? W takim razie po prostu nawróć ludzi na swoją stronę! Nie musisz przynosić kwiatów i być czarujący, bo jedno ugryzienie w szyję (lub gdziekolwiek indziej, co ci się podoba) powinno wystarczyć!
 • Zniszczalne otoczenie - W czasach apokalipsy zombie ludzie uwielbiają bawić się w chowanego. Jednak kiedy głód smacznego mięsa jest tak dotkliwy, nie masz czasu na taką dziecinadę. Wykorzystaj więc siłę swojej hordy, aby zniszczyć ich plac zabaw.

Zobacz także

Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Zombie Night Terror Deluxe Edition" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.