<
259
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
NIS America
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
0810100860011
Klasyfikacja PEGI:
Strach Przemoc Od 16 lat

Yomawari Lost in the Dark Deluxe Edition Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Yomawari: Lost in the Dark [Deluxe Edition] zawiera:

  • Grę podstawową
  • Cyfrową ścieżkę dźwiękową
  • Mini Artbook

Młoda dziewczyna budzi się w ciemnym, nieznanym lesie, nie pamiętając, jak się tam znalazła. Szukając drogi wyjścia, spotyka tajemniczego osobnika, który wyjawia jej, że została przeklęta.Aby złamać klątwę, musi zbadać ulice swojego miasta w nocy, aby szukać swoich utraconych wspomnień. Jednak złowrogie duchy czają się w cieniu, a dziewczyna musi ich unikać, uciekając, chowając się i zamykając oczy, jeśli ma nadzieję przeżyć wystarczająco długo, by złamać klątwę.

Cechy:

  • The Night Continues: Kolejny rozdział klimatycznej serii horrorów wyłonił się z cienia! Z nową historią osadzoną w przerażająco znajomym świecie, zarówno nowi, jak i powracający fani mogą zanurzyć się w niej od razu.
  • Home Sweet Haunt: Upiorny projekt dźwiękowy i cieniste otoczenie tworzą scenę dla makabrycznych i przerażających duchów, których nigdy wcześniej nie widziano w serii
  • Nowy Strach, Nowa Ja: Po raz pierwszy w Yomawari możesz dostosować wygląd swojej postaci, zmieniając jej fryzurę, kolor włosów, ubrania i akcesoria.
  • See No Evil: Rób wszystko, co trzeba, aby przetrwać strachy nocy. Odkryj tajemnice i widma, używając swojej latarki. Szukaj wskazówek, słuchając bicia swojego serca, aby wykryć pobliskie duchy, i wykorzystaj nową mechanikę zamykania oczu, aby uniknąć spojrzenia obserwujących cię złych duchów.

Zobacz także

POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Narodziny sagi,
w jednym pudełku!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Yomawari Lost in the Dark Deluxe Edition" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.