<
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 209,99
239
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 9 szt.
Wydawca:
Nintendo
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
045496478551
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Fire Emblem Engage Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę musi zagłosować jeszcze jedna osoba)
Zobacz opinie (1)
W wojnie przeciwko Fell Dragon, cztery królestwa pracowały razem z bohaterami z innych światów, aby zapieczętować to wielkie zło. Tysiąc lat później pieczęć osłabła, a Zaklęty Smok ma się odrodzić. Jako Boski Smok korzystaj z bogatych strategii i rozbudowanej personalizacji, aby wypełnić swoje przeznaczenie - zebrać Pierścienie Emblematów i przywrócić pokój na Kontynencie Elyos.Połącz siły z ikonicznymi bohaterami z poprzednich gier Fire Emblem

Przywołaj dzielnych bohaterów, takich jak Marth i Celica, dzięki mocy Pierścieni Emblem i dodaj ich moc do swojej w tej zupełnie nowej historii Fire Emblem. Poza łączeniem wyglądów, Engaging pozwala odziedziczyć broń, umiejętności i wiele więcej po tych sprawdzonych w boju legendach. Turowy, taktyczny system walki powraca wraz z nową obsadą postaci, które możesz dostosować i zaangażować, aby starannie opracować swoją strategię.

Zobacz także

Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Yakuuzy
Sic parvis magna
Z nami od: 2007/09/24

Yakuuzy

1 0

Jeśli mam być szczery, najlepsza część z całej serii gier Fire Emblem. Zarówno świat, fabuła, bohaterowie jak i rozgrywka to najwyższy poziom z możliwych, POLECAM!