<
269
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 3 szt.
Wydawca:
NIS America
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
0810100860899
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Monster Menu Scavengers Cookbook Deluxe Ed Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Monster Menu: The Scavenger's Cookbook [Deluxe Edition] zawiera:

  • Grę podstawową
  • Cyfrową ścieżkę dźwiękową
  • Mini Artbook

Kiedy grupa poszukiwaczy przygód zapuszcza się w głąb niezbadanego lochu, szybko orientują się, że ugryźli więcej niż mogą przeżuć. Beznadziejnie zagubieni, muszą znaleźć jakiekolwiek pożywienie, szukając jednocześnie drogi wyjścia.Monster Menu: The Scavenger's Cookbook to strategiczna gra RPG, która łączy eksplorację, taktyczną walkę i mechanikę gotowania, tworząc doskonałe danie z przygody w lochach! Dostosuj klasę, wygląd, głos i pozę członków swojej drużyny, a następnie wyrusz w poszukiwaniu jedzenia w każdy możliwy sposób. Eksploruj mapę i szukaj składników oraz przedmiotów. Walcz z potworami, aby zbierać ich mięso, a nawet pożeraj je na polu bitwy, aby uzyskać tymczasowe wzmocnienie. Ale uważaj, bo to wszystko spala cenne kalorie, a musisz być w świetnej formie przed walką z niebezpiecznymi potworami, które czają się w głębi miasta! Możesz również rozpalić ognisko, aby odzyskać swoje HP i ugotować posiłki. Łącz składniki, aby stworzyć potężne potrawy, które mogą uzupełnić Twoje kalorie, wzmocnić członków Twojej grupy, aktywować umiejętności, a nawet zaszkodzić potworom w walce.

Cechy:

  • Wszystko, co możesz zjeść - pokonuj i pożeraj potwory w walce lub używaj ich mięsa do gotowania posiłków przy ognisku, aby odzyskać punkty życia, zwiększyć swoje umiejętności i podnieść statystyki!
  • Wybierz własnego poszukiwacza przygód - Stwórz drużynę składającą się z maksymalnie czterech poszukiwaczy przygód, dostosowując klasę, wygląd, głos i pozę każdego z nich!
  • Posmakuj unikalnego połączenia rozgrywki z gatunków SRPG, roguelike i survival game!

Zobacz także

Modele Gundam
w super cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Monster Menu Scavengers Cookbook Deluxe Ed" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.