179
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
PQube
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060690796107
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Potion Permit Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zostań aptekarzem z małego miasteczka i lecz mieszkańców z ich dolegliwości w tym pięknym, pikselowym symulatorze życia. Miasteczko Moonbury zawsze było nieufne wobec postępu świata zewnętrznego, woląc polegać na swoich tradycyjnych metodach leczenia. Aż pewnego dnia, gdy córka burmistrza zachorowała, a miejscowy szaman nie jest w stanie jej pomóc, mieszkańcy zmuszeni są szukać pomocy poza swoją małą społecznością.Stowarzyszenie Medyczne postanawia wysłać swojego najzdolniejszego chemika - Ciebie - abyś pomógł wyleczyć córkę burmistrza i przekonać mieszkańców Moonbury o cudach nowoczesnej alchemii. Zdobądź ich zaufanie i opiekuj się każdą osobą, która zachoruje w tej otwartej grze RPG.

Cechy:

  • Opiekuj się mieszkańcami - Moonbury ma około 30 unikalnych mieszkańców, którzy od czasu do czasu zachorują i poproszą Cię o pomoc. Chorzy mieszkańcy będą mieli przerywany plan dnia, gdy będą dochodzić do siebie w łóżku.
  • Zdiagnozuj objawy i znajdź lekarstwo! Hmm... niskie tętno i rozdęta wątroba. A może skurcze ramion? Nie, to są pewne oznaki pieczenia płuc. Ten pacjent spożywał zbyt dużo żelatyny! Łatwo temu zaradzić, wystarczy, że przygotujesz Minty Goblet
  • Zbierz składniki w świecie. Kiedy już zdecydujesz się na eliksir, maść lub środek leczniczy, zbieraj składniki z otaczającego Cię środowiska, używając swoich ulepszonych narzędzi. Przemierzaj każdy wyjątkowy region w deszczu, zamieci i w piekącym upale pustyni.
  • Staw czoła paskudnym potworom, aby zdobyć materiały. Zbieranie materiałów nie jest łatwe, czasami będziesz musiał zamienić swoje niezawodne narzędzia w broń. Bierz udział w walce w czasie rzeczywistym i przyrządzaj różne mikstury, aby wzmocnić siebie lub nadać status choroby swoim przeciwnikom i narzędziom
  • Zaparzaj lekarstwa w swoim kociołku. Zebrane składniki można mieszać w kociołku, aby uzyskać lekarstwa, witaminy i wiele innych. Im bardziej jesteś doświadczony, tym bardziej możesz rozwinąć swój kociołek... i tym silniejsze będą twoje mikstury.
  • Nawiązuj relacje z mieszkańcami miasteczka. Zajmie to trochę czasu, ale dzięki twoim wysiłkom zdrowie pacjentów znacznie się poprawi, a twoja reputacja wśród nich wzrośnie. Możesz nawet zbliżyć się szczególnie do niektórych kawalerów i panien
  • Obserwuj rozwój Moonbury. To małe miasteczko będzie się dalej rozwijać i poprawiać, w miarę jak będziesz budować relacje z mieszkańcami. Pomagaj innym, naprawiając urządzenia rozsiane po mieście i polach wokół wyspy Moonbury, aby odkryć kolejne tajemnice i składniki, które mogą przynieść Ci korzyści. Możesz także tworzyć i kupować nowe meble, aby nadać swojemu domowi osobisty charakter!
  • Ciesz się zdrowym spokojem wiejskiego życia. W przerwach między leczeniem dolegliwości społeczności będziesz mógł swobodnie zwiedzać Moonbury i okolice. Poznaj mieszkańców, odpocznij w tawernie lub łaźni i wybierz się na ryby, aby złowić coś na kolację. Nie ma limitów czasowych na realizację celów gry, możesz więc działać w swoim własnym tempie.
  • Spędzaj czas ze swoim wiernym towarzyszem. Nie przeniosłeś się do Moonbury sam! Na każdym kroku jest z Tobą Twój wierny psi towarzysz. Twój pies pomoże Ci znaleźć ukryte przedmioty i wskaże Ci drogę do mieszkańców, gdy będą spędzać swój dzień.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Nowa cena
tylko do 27.11!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Potion Permit" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.