139
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 4 szt.
Wydawca:
1C Company
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5055957703196
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Reverie Knights Tactics Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Reverie Knights Tactics to turowa taktyczna gra RPG z bitwami strategicznymi na izometrycznych planszach, gdzie każda decyzja, którą podejmiesz, może zmienić historię i sposób, w jaki skonfigurujesz postacie.Wyrusz na wyprawę w poszukiwaniu Lennorien, dawno zaginionego miasta elfów, aby ocalić swoich bliskich, jednocześnie walcząc z plagą goblinów, które sieją terror na całym kontynencie!

Poprowadź swoją drużynę bohaterów, z których każdy posiada odrębne, specjalne zdolności i umiejętności, pozwalające na wykorzystanie wielu strategii walki w celu pokonania wrogów.

Odkryj świat fantasy z głęboką mapą i scenariuszem eksploracji w epickiej przygodzie w stylu visual novel!

Twórz nowe przedmioty i akcesoria z zebranych skarbów i używaj ich jako taktycznej przewagi za każdym razem, gdy konfigurujesz swoje postacie.

Cechy:

  • Piękna, ręcznie rysowana grafika - staranna, wielowarstwowa grafika od szkicu ołówkiem do pełnego detali koloru
  • Decision-driven Storyline - Podejmij kilka decyzji podczas wykonywania zadań, wpływając na fabułę i reakcje innych postaci
  • Personalizacja postaci - Dostosuj atrybuty, umiejętności i akcesoria postaci, aby zwiększyć jej możliwości!
  • Tworzenie przedmiotów - Zbieraj potężne przedmioty podczas eksploracji świata i odkrywaj kombinacje, aby tworzyć nowe przedmioty
  • Eksploracja - przemierzaj rozległą mapę, odblokowując tajne zadania, rozwiązując zagadki i badając scenariusze oraz złe lochy!
  • Do czterech bohaterów - kontroluj 4 różnych bohaterów, z których każdy posiada odrębne, specjalne zdolności i umiejętności, pozwalające na stosowanie różnych strategii walki.
  • Fazy bitwy - reaguj na strategię przeciwnika i co turę obmyślaj idealną taktykę, wymagającą od ciebie myślenia z wyprzedzeniem.
  • Interaktywne scenariusze bitewne - Manipuluj częściami środowiska bitewnego i wykorzystuj efekty scenariusza na swoją korzyść!
  • Wiele siatek bitewnych - Każda bitwa ma inną siatkę izometryczną, dzięki czemu każda bitwa jest wyjątkowym doświadczeniem.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Reverie Knights Tactics" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.