CENA: 239,90
229
90
Oszczędzasz 10,00
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Premiera 12/11/2021
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Atlus
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
045496428846
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat

Shin Megami Tensei V + bonus Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Składając zamówienie przed premierą otrzymasz dodatkowo bonus w postaci:
  • steelbook
Gdy makabryczna scena morderstwa we współczesnym Tokio blokuje naszemu bohaterowi drogę do domu, nieplanowany objazd sprawia, że zostaje on pogrzebany i traci przytomność. Budzi się w nowym Tokio, na pustkowiu spustoszonym przez apokalipsę zwaną Da'at... ale zanim krwiożercze demony zdążą odebrać mu życie, pojawia się wybawca, który jednoczy ich w potężną istotę nie będącą ani człowiekiem, ani demonem: Nahobino.Z nowo odkrytą mocą, bohater wyrusza w podróż przez Da'at, enigmatyczne królestwo wypełnione mitycznymi bóstwami i demonicznymi tyranami w ciągłym konflikcie o przetrwanie. Szukając odpowiedzi, bohater musi wykuć swoją własną ścieżkę w walce pomiędzy światłem a ciemnością, aby podyktować losy świata.

Cechy:
  • Rozwiń pełną aluzji historię pełną tragicznych wyborów. Poświęć się, aby utrzymać swoje ideały, podążając za światłem lub pożądając ciemności, aby odkryć swoją rolę w nowym świecie.
  • Walcz przez pustkowia pełne demonów dzięki systemowi Press Turn Battle. Wskaż słabe punkty wroga, abyś mógł wykonywać kolejne akcje, ale popełnij jeden błąd, a może on okazać się twoim ostatnim.
  • Zmieniaj groźnych wrogów w godnych sojuszników, rekrutując ich w drodze negocjacji, a następnie łącz ich, aby stworzyć demony dostosowane do twojego stylu gry
  • Przemierzaj rozległy świat post-apokaliptycznego Tokio, w pełni odwzorowany w oszałamiającym 3D przy użyciu silnika Unreal Engine 4, co jest nowością w głównej serii Shin Megami Tensei.

Zobacz także

Podstawki pod pady
lub telefony
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Shin Megami Tensei V + bonus" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.