<
239
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 4 szt.
Wydawca:
Nintendo
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
045496429805
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Xenoblade Chronicles 3 Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (1)
„Walczymy, by przeżyć... i żyjemy, by walczyć“

Przed nami zupełnie nowa przygoda RPG w grze Xenoblade Chronicles 3, która zostanie wydana na Nintendo Switch.Łącząc przyszłość Xenoblade Chronicles i Xenoblade Chronicles 2, tytuł ten zabierze graczy do świata Aionios, zamieszkiwanego przez dwa wrogie narody.

  • Keves: nacja, która opracowała technologię mechaniczną. Jej armie składają się z jednostek złożonych głównie z pojazdów bojowych. Wykorzystują one jednostki małych, mobilnych broni sterowane przez żołnierzy.
  • Agnus: naród władający eterem, technologią magiczną. Ich wojska składają się z jednostek wyspecjalizowanych w wykorzystaniu eteru w pojedynkach i walczą za pomocą małych, mobilnych, autonomicznych broni wykorzystujących tę technologię.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Narodziny sagi,
w jednym pudełku!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Yakuuzy
Sic parvis magna
Z nami od: 2007/09/24

Yakuuzy

2 1

Żadna z poprzednich części Xenoblades mnie tak nie urzekła, nie wciągnęła, nie przemieliła i nie przeżuła emocjonalnie jak właśnie ta oto tutaj trzecia część. Polecam naprawdę wszystkim! Jeżeli nie jesteście fanami gatunku jRPG, to i tak dajcie tej grze szanse, jRPG jest tutaj bardziej z "nazwy" i bliżej tej grze do takiego KOTORa niż typowego jRPGa, z czystym sumieniem, POLECAM!