189
90
Wysyłka od 12,90 ZŁ
Premiera 31/07/2022
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
BADLanD Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
8436566141758
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat

Zenith: Collector's Edition Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zenith na PC, PS4 i XONE jest dziełem niezależnego studia Infinigon, zaś jego wydanie wzięła na swoje barki firma BadLand Games. Mamy do czynienia z reprezentantem gatunku action RPG, toteż wartka i efektowna akcja jest tutaj równie ważna, co fabuła.Akcja Zenith rozgrywa się w fantastycznym świecie z domieszką elementów zapożyczonych z gatunku science fiction. Gracz wciela się w rolę Argusa – czarodzieja, który po trzydziestych urodzinach postanawia się ustatkować. Niestety tuż przed pójściem na emeryturę udaje mu się sprowadzić na świat apokalipsę, zatem nie pozostaje mu nic innego, jak podjąć próbę uratowania znajdującej się w niebezpieczeństwie krainy.

Opowiedzianą w grze historię doprawiono solidną dawką specyficznego humoru. Całość ma liniowy przebieg, a o kolejnych szczegółach dowiadujemy się głównie za pośrednictwem dialogów.

Rozgrywka w Zenith na PC, PS4 i XONE opiera się na dwóch filarach. Pierwszym z nich jest eksploracja oraz wykonywanie zadań głównych i pobocznych. Podczas zabawy zwiedzamy nie tylko sielskie plenery, lecz także zatłoczone uliczki inspirowanych średniowieczem miast, ponure podziemia, czy nawet industrialne, naszpikowane technologią miejsca. Fantastyczny świat kryje w sobie wiele tajemnic i cennych łupów dla żądnego przygód gracza.

Trzon gry stanowi walka z przeciwnikami – pomimo że nie mamy możliwości wyboru specjalizacji bohatera, Argus dysponuje zróżnicowanymi umiejętnościami, jakie może wykorzystywać w starciach. Na naszej drodze stają zarówno pomniejsi, łatwi do pokonania oponenci, jak i potężniejsi adwersarze, na których należy opracować konkretną taktykę działania. Potyczki toczone są w czasie rzeczywistym, przez co zabawa nabiera dynamicznego charakteru. Rozwój bohatera umożliwia również kolekcjonowanie coraz lepszego ekwipunku – jego poszczególne elementy nie są jednak widoczne na modelu postaci.

Zenith charakteryzuje się wysokiej jakości trójwymiarową oprawą graficzną. Podobać się mogą zarówno efektowne animacje towarzyszące atakom, jak i zaprojektowane z dbałością o detale otoczenie. Całości dopełnia skomponowana specjalnie na potrzeby produkcji muzyka.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Zenith: Collector's Edition" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.