149
90
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Marvelous
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060540771186
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Knockout Home Fitness Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Podnieś swój trening na wyższy poziom! Chwyć Joy-Con™ w każdą rękę i przygotuj się na osiągnięcie wspaniałych rezultatów dzięki treningom sztuk walki opracowanym specjalnie dla Nintendo Switch™. Ćwiczenia zaprojektowane przez ekspertów dla maksymalnej skuteczności, oparte na uderzeniach nie tylko z boksu, ale także Muay Thai, karate i kung-fu, wszystko po to, abyś mógł walczyć!

Ćwicz w sposób, który pasuje do Twojego stylu życia i harmonogramu. Wykonaj trening w o połowę krótszym czasie dzięki krótkim i intensywnym, spalającym kalorie ćwiczeniom całego ciała. Używaj ciosów, łokci, kolan, kopnięć i wielu innych, aby zniwelować brak aktywności! Ułatw sobie wejście z opcjonalnym prowadzonym rozciąganiem przed dążeniem do osiągnięcia swoich celów w trybie treningu personalnego, lub wskocz od razu do 3-Minute Fitness Mode dla szybkich, wysokowydajnych ćwiczeń, gdy masz mało czasu. Ponad 25 zróżnicowanych utworów muzycznych, od elektronicznej muzyki tanecznej po rock, sprawi, że będziesz się bawić, uderzając i kopiąc w rytm muzyki.Kontynuując trening, możesz odblokować dodatkowe ćwiczenia i ruchy, aby jeszcze bardziej zaokrąglić swój trening całego ciała. Z 60 kursów stworzonych zarówno dla początkujących, jak i weteranów, możesz być pewien, że dostaniesz dobry trening bez względu na to, gdzie jesteś na swojej drodze fitness!

Cechy gry:

  • Ćwiczenia inspirowane sztukami walki - Sztuki walki są znane z niesamowicie skutecznego treningu, łączącego cardio, trening siłowy, zwinność i elastyczność. Knockout Home Fitness wykorzystuje treningi z różnych sztuk walki, aby efektywnie pracować nad całym ciałem, w tym Kick Boxing, Boks, Karate, Muay Thai i Kung Fu.
  • Twój własny osobisty trener - Stworzony we współpracy z FiNC, który pomógł 10 milionom ludzi uzyskać kondycję dzięki ich osobistej aplikacji treningowej AI, trenerzy w Knockout Home Fitness używają 60 skutecznych programów, aby stworzyć doświadczenie treningowe dostosowane do osobistych celów fitness.
  • Make Your Workout Work For You - Postępuj zgodnie z dostosowanymi programami, które zajmują zaledwie 10 minut, lub pocić go w pełnym 30-minutowym treningu. Użyj trybu "3 Minute Fitness", aby szybko się rozruszać lub uzupełnić swój trening. Bez względu na wybrany poziom, każde powtórzenie jest śledzone i wliczane do Twoich celów we wbudowanym w grę trybie raportowania, "My Report".
  • Trening w rytmie - gracze mogą z łatwością śledzić akcję, ćwicząc w rytm rytmu, dzięki wyświetlanym na ekranie licznikom i wyraźnym obrazom. Wybierz idealny utwór motywacyjny z 25 dostępnych, obejmujących takie gatunki jak EDM, Techno, Trance, Rock i Hip Hop. Twój trening dostosuje się do wybranej piosenki, więc każde powtórzenie będzie dla Ciebie osobiste.

Zobacz także

Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki z gry CP77
w niższych cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Knockout Home Fitness" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.