CENA: 129,99
119
90
Oszczędzasz 10,09
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Premiera 04/12/2020
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Koch Media
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
4020628712549
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat

Commandos 2 HD Remaster Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Przeżyj raz jeszcze emocje z arcydziełem, które zdefiniowało gatunek strategii czasu rzeczywistego, po raz pierwszy na konsoli Nintendo Switch. Commandos 2 - HD Remaster to hołd złożony pierwotnej wersji od legendarnego Pyro Studios, jednemu z najsłynniejszych dzieł elektronicznej rozrywkiGra w Commandos 2 Men of Courage będzie doświadczeniem jak nigdy dotąd. To wszystko dzięki oprawie graficznej w wysokiej rozdzielczości, usprawnionym sterowaniem, interfejsem oraz samouczkiem. Przejmij kontrolę nad elitarną grupą komandosów, która musi zapuścić się w głąb terytorium wroga i wykorzystać swoje wyjątkowe umiejętności, aby wypełnić serię wyjątkowo wymagających misji rozgrywanych w realiach II wojny światowej. Weź udział w tajnych akcjach toczących się w lokacjach wzorowanych na autentycznych miejscach, staw czoła przeważającym siłom wroga i działając z ukrycia, odmień losy wojny.

CECHY GRY:
  • Odnowiona oprawa graficzna w rozdzielczości HD, poprawione sterowanie, zmodernizowany interfejs i przebudowany samouczek.
  • Pierwsza odsłona serii Commandos dostępna na konsoli Nintendo Switch: obracaj lokacje w 360 stopniach, przechodź płynnie z i do budynków, okrętów podwodnych, samolotów i wody oraz przybliżaj i oddalaj otoczenie.
  • Interaktywne otoczenie: kradnij mundury i broń wrogów, wspinaj się na słupy i zwieszaj z przewodów, pływaj, prowadź pojazdy oraz wchodź i wychodź do budynków, okrętów i samolotów.
  • Przejmij kontrolę nad dziewięcioma unikalnymi komandosami, każdy z odmiennymi umiejętnościami i specjalizacją: zielonym beretem, snajperem, specjalistą od materiałów wybuchowych, nurkiem, uwodzicielką, złodziejem i innymi.
  • Autentyczne scenariusze inspirowane historią II wojny światowej: 10 misji rozgrywanych w 9 różnych lokacjach w nocy i za dnia, z realistyczną pogodą.

Zobacz także

Zobacz wszystkie figurki z serii!
Wyprzedaż
figurek Funko POP!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Commandos 2 HD Remaster" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.