CENA: 179,99
149
90
Oszczędzasz 30,09
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Blue Byte
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
3307215899069
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Anno 2205 PL + DLC PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (1)
Anno 2205™ – ulubiona gra wszystkich twórców miast wyrusza w kosmos

W grze Anno 2205 ludzkość dokona kolejnego kroku w stronę przyszłości i lepszego świata. Podbijasz Ziemię, ustanawiasz bogate, tętniące życiem miasta i kompleksy przemysłowe. Aby jednak zabezpieczyć przyszłość ludzkości muszisz wyruszyć w kosmos.Naukowe odkrycia związane z fuzją atomową rewolucjonizują wszystkie aspekty życia i społeczeństwa. Niezbędny izotom – hel-3 jest dostępny w dużych ilościach na Księżycu. Wyrusz na jego podbój i zabezpiecz niezbędne złoża.

Anno łączy w sobie cechy strategii oraz tworzenia i zarządzania społecznością. Nie tylko na Ziemii, ale również w kosmosie!

ZNANA SERIA SIĘGA GWIAZD Anno 2205 to szósta w serii znanych gier strategiczno-ekonomicznych. Nowa część rozszerza pole działań gracza o kosmos. Kolonizuj ziemskie kontyntnty, ustanawiaj bazy na Księżycu, wykorzysuj naturalne zasoby aby tworzyć nowe metropolie.

NIEOGRANICZONE TWORZENIE MIAST Godziny rozgrywki pozwolą stworzyć monumentalne miasta, w których znajdą się tysiące budynków. Gracz kontroluje rozwijającą się korporację w wielu miejscach Ziemii i na Księżycu. Rozgrywka została wzbogacona o tryb sesyjny, który pozwala grać na wielu wyspach, równocześnie łącząc różne regiony. Anno 2205 to największa gra z serii, którą można cieszyć się w nieskończoność tworząc miasta na wyspach pięć razy większych niż w poprzednich częściach.

BOGATA GRAFIKA OŻYWIA MIASTA Nowy silnik gry pozwala poczuć skalę nowych miast i daje wgląd w najmniejsze detale. Miasto ożywa dzięki latającym samochodom, milionom mieszkańców, fabryk i przyrody. Wszystko jest animowane, wszyskto zależne od działań graczy.
Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Ghost Diamond
Z nami od: 2004/02/24

Ghost Diamond

0 0

Ależ gra się zmienia już nie wystarcza ziemia i podwodny świat teraz dochodzi kosmos. Tylko dlaczego 2205 ... Nie mogę się doczekać. Czy gra będzie obsługiwana przez system Windows 10 ?