CENA: 139,99
119
90
Oszczędzasz 20,09
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Premiera 27/10/2022
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Kalypso Media
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
4260458363218
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat

Commandos 2 & Commandos 3 HD Remaster Double Pack PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Commandos 2 - HD Remaster

Przeżyj raz jeszcze emocje z arcydziełem, które zdefiniowało gatunek strategii czasu rzeczywistego: Commandos 2 - HD Remaster to hołd złożony pierwotnej wersji od legendarnego Pyro Studios, jednemu z najsłynniejszych dzieł elektronicznej rozrywki. Gra w Commandos 2 Men of Courage będzie doświadczeniem jak nigdy dotąd. To wszystko dzięki oprawie graficznej w wysokiej rozdzielczości, usprawnionym sterowaniem, interfejsem oraz samouczkiem. Przejmij kontrolę nad elitarną grupą komandosów, która musi zapuścić się w głąb terytorium wroga i wykorzystać swoje wyjątkowe umiejętności, aby wypełnić serię wyjątkowo wymagających misji rozgrywanych w realiach II wojny światowej. Weź udział w tajnych akcjach toczących się w lokacjach wzorowanych na autentycznych miejscach, staw czoła przeważającym siłom wroga i działając z ukrycia, odmień losy wojny.

CECHY GRY:

 • Odnowiona oprawa graficzna w rozdzielczości HD, poprawione sterowanie, zmodernizowany interfejs i przebudowany samouczek.
 • Interaktywne otoczenie: kradnij mundury i broń wrogów, wspinaj się na słupy i zwieszaj z przewodów, pływaj, prowadź pojazdy oraz wchodź i wychodź do budynków, okrętów i samolotów.
 • Przejmij kontrolę nad dziewięcioma unikalnymi komandosami, każdy z odmiennymi umiejętnościami i specjalizacją: zielonym beretem, snajperem, specjalistą od materiałów wybuchowych, nurkiem, uwodzicielką, złodziejem i innymi.
 • Pierwsza odsłona serii Commandos na nowoczesnym, trójwymiarowym silniku gry: obracaj lokacje w 360 stopniach, przechodź płynnie z i do budynków, okrętów podwodnych, samolotów i wody oraz przybliżaj i oddalaj otoczenie.
 • Autentyczne scenariusze inspirowane historią II wojny światowej: 10 misji rozgrywanych w 9 różnych lokacjach w nocy i za dnia, z realistyczną pogodą.
 • Tylko od ciebie zależy, jak rozegrasz poszczególne misje. Eksperymentuj z umiejętnościami i uzbrojeniem, stawiając czoła przeciwnościom w wymagającej rozgrywce.
 • Pojazdy i broń z okresu II wojny światowej, w tym jeepy, czołgi, ciężarówki, okręty, bazooki i miotacze ognia.

Commandos 3 – HD Remaster

W szeregu zbiórka! Commandos 3 – HD Remaster wyśle cię na bezwzględne i bezlitosne pola bitew Europy w czasach drugiej wojny światowej. Wywalcz drogę przez śmiercionośne okopy Stalingradu, pokonaj niemieckiego wroga w fanatycznym sercu Trzeciej Rzeszy w Berlinie i wykorzystaj swoją wiedzę taktyczną, aby przetrwać szturm podczas desantu na Normandię.W tej odnowionej trzeciej części uznanej serii strategii czasu rzeczywistego, poprowadzisz osławioną jednostkę sił specjalnych głęboko za liniami wroga podczas II wojny światowej. Pomóż aliantom odnieść zwycięstwo w wysokiej rozdzielczości dzięki ulepszonemu sterowaniu i interfejsowi użytkownika.

CECHY GRY:

 • Remaster w wysokiej rozdzielczości: zawiera przerobione modele 3D i zbudowane od podstaw tekstury, ulepszone sterowanie, udoskonalony interfejs użytkownika oraz przyjazne dla początkujących samouczki i wskazówki
 • Poprowadź 6 dzielnych komandosów: jednostki specjalne pod twoim dowództwem, takie jak Zielony Beret, Saper, Snajper, Nurek, Szpieg i Złodziej, są ekspertami w swojej dziedzinie i mają kluczowe znaczenie dla powodzenia twojej misji
 • Przeżyj na nowo kultowe kampanie z II wojny światowej: od obozu szkoleniowego po 12 odważnych misji, poznaj historię na 3 głównych liniach frontu, w tym w Stalingradzie, Europie Środkowej i Normandii
 • Pełne akcji misje fabularne: śledź historię drużyny komandosów w czasach wielkiego niebezpieczeństwa, Commandos 3 – HD Remaster zawiera jeszcze więcej szczegółów i akcji niż jego poprzednicy
 • Zbierz swoje wojska do gry wieloosobowej: rywalizuj w trybach „Deathmatch” lub „Zabierz flagę” dla 2-8 graczy, każdy ze zróżnicowanymi warunkami zwycięstwa

Zobacz także

POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Commandos 2 & Commandos 3 HD Remaster Double Pack" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.