CENA: 219,99
199
90
Oszczędzasz 20,09
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
THQ
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
9120080073235
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat Przemoc Wulgaryzmy

Desperados III PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Desperados III to strategia taktyczna wchodząca w skład popularnego cyklu wzorowanego na serii Commandos. Gracz dowodzi pięcioosobowym gangiem wykonującym zadania na Dzikim Zachodzie.Desperados III pozostaje wierne podstawowym zasadom rządzącym poprzednimi odsłonami, w tym zwłaszcza częścią pierwszą. Otrzymujemy zatem taktyczną strategię czasu rzeczywistego, w której dowodzimy pięcioosobowym oddziałem specjalistów, wykonujących zadania na mapach o stosunkowo niewielkich rozmiarach. Wrogowie prawie zawsze mają dużą przewagę liczebną, więc odnoszenie sukcesów wymaga podejścia skradankowego i sporej dozy sprytu. Gdy pozostajemy niezauważeni, przeciwnicy patrolują mapy, a unikanie wykrycia ułatwione jest przez interfejs, który ukazuje zasięg wzroku strażników.
Każdy członek oddziału ma inną specjalizację oraz unikalny ekwipunek i umiejętności. Poza rewolwerowcem Cooperem dowodzimy m.in. snajperem i kobietą potrafiącą odwracać uwagę strażników. Gracz musi nauczyć się właściwego wykorzystywania talentów każdego z podwładnych i zadbania o to, aby ze sobą dobrze współpracowały.
Desperados III oferuje bardzo dużą swobodę taktyczną. Możemy przechodzić misje zarówno po cichu, nie zabijając nikogo, jak i urządzając efektowne strzelaniny, wykorzystując gadżety oraz umiejętności do zrównoważenia przewagi liczebnej wrogów. Do tego każdy problem i przeszkodę da się pokonać na wiele alternatywnych sposobów, więc misje można przechodzić po kilka razy, wypróbowując różne podejścia i poziomy trudności.

Zobacz także

Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Desperados III" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.