CENA: 139,99
59
99
Oszczędzasz 80,00
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Sega
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5055277021888
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat
:

Football Manager 2014 PL PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
KULTOWY MENEDŻER PIŁKARSKI POWRACA W NAJLEPSZYM WYDANIU!

Sports Interactive i SEGA Europe Ltd. zapowiadają kolejną odsłonę gry Football Manager 2014... To pełna wyjątkowych rozwiązań i najbardziej zaawansowana technicznie część serii. Ponad 1000 ulepszeń i usprawnień w stosunku do swojego poprzednika sprawia, że FM 2014 to najbardziej realistyczny symulator świata piłki nożnej, jaki został dotąd wydany.

Oprócz udoskonalonej rozgrywki FM 2014 zawiera także różnorodne innowacje techniczne, w tym po raz pierwszy możliwość gry w systemie Linux oraz tryb zapisu gry w chmurze, dzięki któremu menadżerowie będą mogli kontynuować karierę na każdym komputerze, w dowolnym miejscu na świecie.

Football Manager można teraz łatwiej dostosować do własnych potrzeb, ponieważ wykorzystanie narzędzi Steam Workshop ułatwia menadżerom tworzenie materiałów takich jak obrazki, logotypy czy własne zawody oraz dzielenie się nimi i samymi wrażeniami z gry. Istnieje nawet możliwość tworzenia własnych wyzwań w nowym edytorze dołączonym do edytora gry, który można za darmo pobrać z internetu.

 – Naszym niezmiennym celem w trakcie rozwijania serii Football Manager jest tworzenie najbardziej realistycznej i ekscytującej symulacji świata piłki nożnej – mówi dyrektor studia Sports Interactive, Miles Jacobson. – Gracze mogą teraz zarządzać drużyną z dowolnego komputera osobistego, a dzięki ogromnej liczbie ulepszeń istniejących już wcześniej funkcji oraz nowym dodatkom, przeżycia płynące z gry w najnowszego FM-a będą jeszcze wspanialsze.

Szczegółowe informacje na temat głównych nowości w FM 2014


-    Udoskonalony silnik meczowy
W silniku meczowym 3D dokonano wielu ulepszeń, takich jak udoskonalona SI, lepsze oświetlenie i animacje zawodników, zindywidualizowane postacie oraz stroje piłkarzy, bardziej realistyczna reakcja zawodników na wydarzenia na boisku, a także liczne optymalizacje, które sprawiają, że jest to najlepiej wyglądająca i najszybciej działająca wersja silnika.

-    Taktyczna rewolucja
Sposób tworzenia, wybierania i stosowania taktyk został całkowicie zmieniony: indywidualne role zawodników i strategie drużynowe stały się jeszcze ważniejsze, dopracowano role zawodników na różnych pozycjach, dodano nowe role i instrukcje dla piłkarzy, a także udoskonalono SI menadżerów komputerowych, dzięki czemu będą oni sprawniej korygować swoją taktykę.

-    Bardziej realistyczne transfery i kontrakty
FM 2014 zawiera odnowiony system transferowy, w którym kluby i menadżerowie wysuwają bardziej realistyczne propozycje transferów i odpowiadają na nie w taki sam sposób. Dodane zostały także nowe klauzule transferowe, rodem z prawdziwych klubów piłkarskich, takie jak możliwość wypożyczenia zawodnika do klubu, z którego został właśnie kupiony, czy wariant oferty opartej na kwocie pieniężnej i wypożyczeniu zawodników, a także nowe klauzule kontraktów, np. honorarium za wejście na boisko zawodnika rezerwowego. Co więcej, system negocjacji transferowych może teraz być wykorzystany na dwa sposoby: sprawdzoną „turową” metodą oraz za pomocą nowego systemu „na żywo”, podobnego do tego wykorzystywanego podczas negocjacji kontraktów.

-    Bardziej pogłębiona komunikacja z zarządem
Negocjacje kontraktów stały się w FM 2014 jeszcze bardziej realistyczne – menadżerowie i zarząd mogą teraz stawiać wymagania i przedstawiać swoją wizję klubu zarówno podczas wstępnych rozmów, jak i spotkań w sprawie przedłużenia kontraktu. Menadżerowie mogą także próbować renegocjować budżet na transfery i kontrakty w ramach nagrody za lojalność, jeśli otrzymali ofertę kontraktu od innego klubu; odpowiedź zarządu pomoże im decydować o swojej przyszłości.

-    Poprawiona komunikacja z zawodnikami, personelem i mediami
Poprawiona została komunikacja między zawodnikami, menadżerami, rywalami i mediami. Na przykład trenerzy dzielą się opinią na temat formy zawodników rezerwy i juniorów. Menadżerowie mogą również poprosić kluczowego zawodnika, aby porozmawiał z niezadowolonym piłkarzem, a rozmowy na koniec sezonu pozwalają menadżerom podzielić się z piłkarzami swoją opinią o ich grze oraz określić cele na kolejny sezon.

-    System newsów
System newsów został ulepszony tak, aby menadżerowie mogli zajmować się wieloma sprawami klubu bezpośrednio z poziomu skrzynki odbiorczej. Dodatkowo newsy są teraz oznaczone kolorami według kategorii i zawierają więcej szczegółów – na przykład raporty skautów wyświetlane są jako jedna wiadomość z informacją o wszystkich zawodnikach w pierwszej linii i możliwością zapisania tych zawodników lub złożenia oferty.

-    Ulepszony interfejs użytkownika
Interfejs użytkownika w FM 2014 został poddany gruntownej przebudowie. Zmodyfikowano kluczowe elementy – między innymi stronę ogólną treningu, centrum transferowe i stronę z newsami oraz wiele innych obszarów interfejsu. Również język gry doczekał się znacznych poprawek, aby lepiej odzwierciedlał język świata piłki nożnej.

-    Rozwinięty tryb Football Manager Classic
Aby uczynić rozgrywkę bardziej pasjonującą, menadżerowie mogą teraz wybrać więcej niż trzy grywalne państwa w trybie Classic. Na dodatek będą mogli skorzystać w nim z ostatniego dnia okna transferowego, kreatora planu meczowego i nowych materiałów do odblokowania.

Zobacz także

Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki z gry CP77
w niższych cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Football Manager 2014 PL" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.