<
9
99
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
T7 Games
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
5903034003762
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat

The Mark PL DVD PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
The Mark to gra polskiego teamu deweloperskiego T7 Games, w którego skład wchodzą m.in. główni twórcy takich gier jak Mortyr, Mortyr 2 czy Kajko i Kokosz.

Jest to gra FPS, której twórcy postawili przede wszystkim na oryginalność, ciekawą fabułę i znakomity, nowy engine. A engine tej gry jest autorskim rozwiązaniem T7Games, odpowiedzialnym zarówno za realistyczną grafikę, jak i system fizyki świata oraz AI (sztuczną inteligencję) przeciwników.

Sama gra opowiada o połączeniu sił terrorystów z Al Kaidy z rosyjskim miliarderem Ilya Rakowem, których celem jest zniszczenie w atomowym ataku Londynu. Do walki z nimi staje naszych dwóch bohaterów: Steve "Fletch" Fletcher - oficer w U.S. Marines oraz wynajęty przez ojca Rakowa najemnik - Austin Hawke.

Spośród innych tego typu strzelanek, tę grę odróżnia m.in. obecność dwóch głównych bohaterów, dzięki czemu możemy ją przejść 2 razy na 2 różne sposoby - część misji jest przeznaczonych tylko dla jednego z nich, a w tych, w których walczą ramię w ramie, każdy ma trochę inne zadania. Każdy z nich ma też własne umiejętności - np. Fletch jest znacznie szybszy w walce, a Hawke ma lepsze wyposażenie (m.in. noktowizor). Obaj dysponują również inną bronią.

Kolejną "cechą szczególną" The Mark, wynikającą z rozwinięcia pomysłu na dwóch głównych bohaterów, jest całkowicie unikalny tryb współpracy w grze sieciowej. Przygotowano 6 poziomów, przeznaczonych do gry dla 2 graczy oraz 4 specjalne pola bitew, w których aż 16 osób może stanąć do walki z przeciwnikami kierowanymi przez komputer! Nie zabraknie również klasycznych trybów multiplayer - team deathmatch oraz zdobywania kontroli nad mapą.

Dodatkowym atutem gry jest również dołączony edytor map, który dzięki natywnej obsłudze DirectX, pozwala tworzyć m.in. własne dodatki i modyfikacje gry.
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Modele Gundam
w super cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "The Mark PL DVD" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.