CENA: 239,99
209
90
Oszczędzasz 30,09
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Bandai
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3391891980142
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat

Dragon Ball Xenoverse PlayStation 3

0/5
  (aby wyświetlić ocenę musi zagłosować jeszcze jedna osoba)
Zobacz opinie (1)

Dragon Ball: Xenoverse to bijatyka oparta na wydarzeniach przedstawionych w popularnej mandze Akiry Toriyamy i japońskiej animacji – za próbę przeniesienia najbardziej pamiętnych pojedynków odpowiadają weterani ze studia Dimps. Twórcy zdobyli doświadczenie w tworzeniu gier w świecie Dragon Ball, maczając palce w takich tytułach, jak Dragon Ball Z: Budokai, Dragon Ball Z: Shin Budokai, Dragon Ball Z: Burst Limit, Dragon Ball Z: Infinite World czy Dragon Ball Evolution.W grze zostały przedstawione między innymi najważniejsze i najbardziej efektowne starcia w historii serii z udziałem Son Goku, począwszy od pojedynku z Vegetą i Nappą, przez walkę z Freezerem w czwartym stadium i Cellem w doskonałej formie, a skończywszy na zmierzeniu się z Bubu. Producent jednak postanowił nieco odświeżyć podejście do tematu Dragon Ball i wprowadził nową strukturę świata, futurystyczne miasto i kolejne tajemnicze postaci o nadludzkich zdolnościach.

Dragon Ball: Xenoverse to pierwsza produkcja w historii marki, która trafiła na PlayStation 4 i Xboksa One, co przekłada się na lepsze niż dotychczas doznania wizualne. Aby gra w jak największym stopniu przypominała japońską animację i mangę, twórcy zdecydowali się na wybór technologii cel-shading, dzięki czemu szata graficzna ma charakterystyczny, komiksowy styl.

Cechy gry:
 
·         AWATAR – Zupełnie nowa postać budowana zgodnie z wolą gracza. Wybierz Ziemianina, Majina, Saiyana, Nameczanina lub członka klanu Frieza i ruszaj na pole walki!
·         „SYSTEM MISTRZÓW” – Rozważnie wybierz, która z oryginalnych postaci ma zostać twoim „Mistrzem”, od twojej decyzji będą zależałytwoje umiejętności i rodzaj treningu. Twój „Mistrz” będzie również interweniował podczas walk!
·         NOWE ŚRODOWISKO GRY – Zegar, który kiedyś się zatrzymał, znacznie tykać ponownie w tajemniczym, futurystycznym mieście Toki Toki!
·         TOKI TOKI – Spotkaj się w jednym miejscu z 300 graczami z całego świata, by walczyć, wykonywać zadania i świetnie sie bawić!
·         NOWE POSTACIE – Mira, sztuczny twór dążący do zostania najpotężniejszą istotą we wszechświecie; Towa, mroczny naukowiec pochodzący ze świata demonów; Najwyższy Kai Czasu, bóstwo, które po raz pierwszy objawiło się 75000000 lat temu i połączyło się z ptakiem zwanym TokiToki, potężną formą życia potrafiącą tworzyć czas!
·         TENKAICHI BUDOKAI – Weź udział w największym turnieju sieciowym, czy będziesz wystarczająco silny, by pokonać obecnego czempiona?!
·         POSTACIE Z DRAGON BALL GT – Do walki dołączają Goku i Vegeta w swoich formach Super Saiyan 4!
·         NOWA GENERACJA WALK – Ciesz się ulubioną mangą na PlayStation®4 oraz Xbox One! Gra będzie dostępna również na PlayStation®3 oraz Xbox 360.
·         SILNA INSPIRACJA – Tytuł czerpie garściami z jednej z najbardziej znanych serii gier.
·         POPRAWIONA ROZGRYWKA – Odkryj szybki i wymagający techniki potężny styl walki.
·         MIMIKA TWARZY – Wojownicy będą zmieniali wyraz twarzy w czasie potyczek.


Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nowe konsole Switch
już w sprzedaży
POPy z serii Fortnite
Zobacz wszystkie!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Mr. Bushido
Z nami od: 2013/02/08

Mr. Bushido

3 0

Bardzo miłe zaskoczenie zmianą wizerunkową strony :). Troszkę ciężko się przestawić, ale jak widać jest więcej możliwości. Premiera tego DB została przesunięta na 27 Lutego + do pre-orderów mamy dostać Vegete SSJ4 jak ekskluzywną postać.