CENA: 119,90
44
90
Oszczędzasz 75,00
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: duża ilość
Wydawca:
Ubisoft
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
3307215717790
Klasyfikacja PEGI:
Rozgrywka sieciowa Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat
:

Assassins Creed IV Black Flag PS4

Assassin's Creed 4 jest chronologicznie szóstą, pełnoprawną odsłoną bestselerowego cyklu przygodowych gier akcji. Wzorem wcześniejszych części serii produkcja powstała w studiu Ubisoft Montreal, choć w deweloping zaangażowany były także inne zespoły deweloperskie koncernu Ubisoft.

Fabuła Assassin's Creed 4 ukazuje kolejne wątki zmagań pomiędzy starożytnym bractwem asasynów a zakonem Templariuszy. Po zakończeniu dwóch ciągów fabularnych, nazywanych przez fanów „trylogią Ezio” i „trylogią Desmonda”, twórcy pokusili się o wprowadzenie zupełnie nowych bohaterów, którzy ubarwili galerię doskonale znanych postaci.Zgodnie ze schematem serii, AC4 łączy elementy gry akcji, przygodówki oraz zręcznościówki. Gracze mają okazję wykazać się umiejętnościami walki z użyciem rozmaitych rodzajów broni i widowiskowego pokonywania przeszkód (parkour), a także zdolnościami planowania oraz koordynowania działań. Otwarta struktura świata gry pozwala na dużą swobodę w podejmowaniu i wykonywaniu kolejnych zadań.

Poza kampanią główną przeznaczoną do zabawy w trybie jednoosobowym przygotowano również w pełni funkcjonalny multiplayer, pozwalający na rozgrywkę w opcjach kooperacji lub rywalizacji z żywymi przeciwnikami na specjalnie zaprojektowanych do tego celu mapach.

W warstwie technicznej Assassin's Creed 4 wykorzystuje możliwości multiplatformowego silnika AnvilNext, który wcześniej znalazł zastosowanie w Assassin's Creed III oraz Assassin's Creed: Liberation.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Konsole Switch
sprawdź ofertę
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Wonski
Z nami od: 2013/12/26

Wonski

0 0

AC4BF

Ta gra jest zaje..... . Zmęczony jestem już strzelankami a ten tytuł przywrócił mi wiarę że jeszcze ktoś robi dobre gry. Czekam na nowego MGS"a to będzie gra.

ted
Z nami od: 2013/12/04

ted

0 0

gdzie wersja PL

Czemu nikt nie chce robić z polskich lektorem lub dubbingiem ?