<
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 114,90
77
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu lub do godziny 00:00 w dniu .
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
5030938123002
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat
:

Battlefield 2042 PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Battlefield™ 2042 to pierwszoosobowa strzelanka będąca powrotem do wojny totalnej, z której słynie ta kultowa seria gier. W niedalekiej przyszłości porządek na świecie został zachwiany. Dynamicznie zmieniające się pola bitew będą wymagały od Ciebie adaptacji i przezwyciężania trudności z pomocą Twojej drużyny i nowoczesnego arsenału. Battlefield™ 2042 oddaje w Twoje ręce globalne pola bitew o niespotykanej dotąd skali dzięki wsparciu rozgrywki dla 128 graczy*.Battlefield™ 2042 oddaje w Twoje ręce globalne pola bitew o niespotykanej dotąd skali dzięki wsparciu rozgrywki dla 128 graczy*. Gracze wezmą udział w zróżnicowanych rozgrywkach w ulepszonych wersjach Podboju i Przełamania, a także skorzystają z Battlefield™ Portal – nowej platformy społecznościowej, na której gracze mogą tworzyć, dzielić się i odkrywać nieoczekiwane bitwy z kultowej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości Battlefield. Dołączą również do walki w Battlefield™ Hazard Zone: ekscytującej, drużynowej rozgrywki w trybie przetrwania, w której liczy się każda kula, każda potyczka i każda decyzja.CECHY ROZGRYWKI

 • Świat pogrążony w chaosie – Rok 2042 – ekstremalne wydarzenia klimatyczne i walki o zasoby zmieniły układ sił na świecie. Stany Zjednoczone i Rosja stoją u progu wojny, podczas gdy bezpaństwowi weterani tworzą niezależne grupy zwane oddziałami specjalnymi. Walcz, by kształtować przyszłość w tym nieznanym dotąd teatrze wojny.
 • 128 graczy jednocześnie – Po raz pierwszy w historii Battlefield do wojny totalnej może dołączyć 128 graczy jednocześnie*. Ta niesamowita liczba graczy zapewnia zupełnie nowe możliwości rozgrywki i pozwala brać udział w spektakularnych wydarzeniach. Poczuj jeszcze wyraźniej niż wcześniej emocje towarzyszące prowadzonym na wielką skalę bitwom, w trakcie których wszystko może się zdarzyć.
 • Rozległe i dynamiczne tereny – Siedem ogromnych, zaprojektowanych w nowatorski sposób map pozwoli Ci w jeszcze większym stopniu poczuć skalę olbrzymiego konfliktu zbrojnego. Każde pole bitwy to osobna przestrzeń gry, mieszcząca różnorodne obszary walki, co pozwala na niezwykle zróżnicowaną rozgrywkę, w tym przy użyciu maszyn – zarówno czołgi, jak i myśliwce mają więcej miejsca na prowadzenie działań. Nowe mapy stwarzają nieustannie zmieniające się warunki bojowe i stawiają różnorodne wyzwania. Na bieżąco reaguj na dynamiczne wydarzenia i kataklizmy, przykładowo na burzę piaskową na pustyniach Kataru, rakietę wystrzeloną z centrum kosmicznego Gujany Francuskiej czy tornada zagrażające betonowym dżunglom Korei Południowej.
 • Najnowocześniejszy arsenał – Wykaż się bojową kreatywnością, używając całej gamy ultranowoczesnych typów broni, pojazdów, odrzutowców, śmigłowców i nieznanego wcześniej sprzętu z 2042 r. Wzywaj na pole bitwy robotycznego psa, strzelaj z pistoletu służącego do reanimowania towarzyszy na odległość, przemieszczaj się za pomocą haka z liną, zakładaj wingsuit, używaj drona zwiadowczego i innego sprzętu.
 • Specjaliści – Wybierz swoją rolę na polu bitwy i twórz wyjątkowe oddziały, korzystając z nowego systemu specjalistów. Specjaliści zostali oparci na czterech dobrze znanych klasach i każdy z nich posiada własną specjalizację oraz cechę, a całą resztę wyposażenia można w pełni spersonalizować. Wybranie i wyposażenie specjalisty pozwolą dopasować go do pozostałych członków drużyny i reagować w każdej sytuacji na polu bitwy.
 • Battlefield™ Hazard Zone – Ekscytująca, drużynowa rozgrywka w trybie przetrwania. Battlefield Hazard Zone łączy wciągającą rozgrywkę z najlepszymi elementami otwartych map z serii Battlefield. Twoja czteroosobowa drużyna musi zlokalizować i odzyskać rozrzucone po polu walki dyski z kluczowymi danymi, jednocześnie rywalizując z wrogimi oddziałami i lokalnymi bojówkami, które mają ten sam cel. Odnieś sukces, zbierając dyski z danymi i wybierając właściwy moment na ewakuację, zanim burza ogarnie okolicę w tej grze o wysoką stawkę, w której nie ma drugich szans. Liczy się każda kula, każda potyczka i każda decyzja.
 • Battlefield™ Portal – Odkryj nieoczekiwane bitwy i wejdź do rozbudowanego świata Battlefield na platformie społecznościowej, która pozwala ci zmieniać zasady wojny. Możliwości są nieograniczone. W tym kreatywnym trybie możesz modyfikować broń, sprzęt, zasady i nie tylko. Odtwarzaj klasyczne rozgrywki dzięki wybranej zawartości z Battlefield 1942, Battlefield 3 i Battlefield: Bad Company 2 lub wykorzystaj pełny arsenał z 2042, by tworzyć, rozgrywać i udostępniać coś zupełnie nowego.
 • Klasyczne mapy – Powróć do kultowych map z poprzednich części Battlefield, odświeżonych według standardów nowej generacji dzięki Battlefield™ Portal. Każda klasyczna mapa została gruntownie przebudowana w najnowszej wersji Frostbite, zyskując ulepszoną grafikę i efekty zniszczeń, a przy tym zachowując oryginalny układ i wsparcie rozgrywki dla 64 graczy. W dniu premiery będzie dostępnych sześć klasycznych map: Port Arica, Valparaiso, El Alamein, Ofensywa w Ardenach, Kaspijska granica oraz Kanały Nouszahr.
 • Powrót Irisha – Legendarna postać w Battlefield, Kimble „Irish” Graves, którego poznaliśmy w Battlefield 4, powraca jako specjalista Bezpatów w Battlefield™ 2042. Gracze, którzy zamówią grę w przedsprzedaży, mogą odblokować wyjątkową skórkę dla Irisha, dostępną w dniu premiery Battlefield™ 2042.
 • Nowe sezony, nowa zawartość – Zarówno Ty, jak i cała społeczność rozwiniecie się w ramach systemu sezonowego Battlefield™ 2042, który zapewni ciągły napływ aktualizacji do gry. Sezony będą oparte na kolejnych opowieściach, a w ich trakcie otrzymasz szansę na zdobycie rozmaitych nowości: specjalistów, żołnierzy, broni, lokalizacji czy pojazdów. Gracze, którzy chcą, by ich przygoda w Battlefield™ 2042 trwała dłużej, mogą kupić przepustkę roku 1., zawierającą 4 nowych specjalistów, 4 przepustki bojowe i 3 epickie zestawy skórek („Zszargana ziemia”, „Burza” i „Zimna krew”).

* W wersjach na Xbox One i PlayStation®4 maksymalna liczba graczy to 64. Wersje na Xbox Series X|S, PC i PlayStation®5 oferują rozgrywkę dla 128 graczy i mapy na wielką skalę.

WEZWANIE DO DZIAŁANIA

 • Zamów przed premierą – CTA: Ruszaj do walki pierwszego dnia – zamów Battlefield™ 2042 w przedsprzedaży już dziś
 • Dowiedz się więcej – CTA: Wszystkie informacje można znaleźć na stronie Battlefield.com

ŻADEN PRODUCENT BRONI, POJAZDÓW ANI WYPOSAŻENIA NIE JEST W ŻADEN SPOSÓB POWIĄZANY, NIE SPONSOROWAŁ ANI NIE PROMOWAŁ TEJ GRY.

* W wersjach na Xbox One i PlayStation®4 maksymalna liczba graczy to 64. Wersje na Xbox Series X|S, PC i PlayStation®5 oferują rozgrywkę dla 128 graczy i mapy na wielką skalę.

Battlefield 2042 - Season 1 ZERO HOUR. – nowy sezon BF 2042

Działaj z zaskoczenia w Battlefield™ 2042 – sezon 1.: Godzina zero. Zdobywaj kolejne szczyty na nowej, górzystej mapie Narażenie, dzięki śmigłowcom wyposażonym w technologię stealth. Ruszaj do walki jako nowa specjalistka, Ewelina Lis. Jej wyrzutnia rakiet G-84 TGM i najnowocześniejszy sprzęt pozwolą ci zdobyć przewagę w powietrzu i poprowadzić drużynę do zwycięstwa.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Battlefield 2042" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.