CENA: 89,90
84
90
Oszczędzasz 5,00
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 5 szt.
Wydawca:
Bethesda Softworks
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5055856429302
Klasyfikacja PEGI:
Strach Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat
:
:
:

DOOM 3 [VR Edition] PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Zobacz opinie (1)
DOOM 3 [Edycja VR] zawiera:
  • Gra "Doom 3
  • Resurrection of Evil i rozszerzenie The Lost Mission

Piekielne demony opanowały Marsa przez międzywymiarowy portal i grożą inwazją na Ziemię. Walcz z demonicznymi najeźdźcami w klaustrofobicznych korytarzach opuszczonej placówki badawczej i w głębi samego piekła, aby zamknąć portal i powstrzymać demony przed dotarciem na Ziemię.Cechy:
  • KOMPLETNE DOŚWIADCZENIE DOOM 3 NA PSVR: DOOM 3: Edycja VR to kompletny pakiet uznanej strzelanki akcji i horroru, przekształcony we wciągające doświadczenie VR, które obejmuje grę DOOM 3 oraz oba rozszerzenia kampanii - Resurrection of Evil i The Lost Mission - i zapewnia ponad 15 godzin trzewnej rozgrywki.
  • WSPARCIE DLA KONTROLERA AIM: Weź potężny arsenał do zabijania demonów we własne ręce dzięki pełnej obsłudze kontrolera AIM. Wykorzystaj precyzję kontrolera AIM, aby oddać perfekcyjny strzał w głowę, z łatwością sprawdzaj zakręty lub strzelaj na oślep z ukrycia, a także unikaj ataków bez zdejmowania palca ze spustu.
  • KLASYCZNE BRONIE, NOWY WYGLĄD I DŹWIĘK: Arsenał DOOM 3: VR Edition wygląda i brzmi lepiej niż kiedykolwiek. Każda broń jest w pełni zrealizowana w wysokiej rozdzielczości, z ulepszonymi teksturami, shaderami i efektami wizualnymi. Aby dopełnić ich nowy wygląd, efekty dźwiękowe każdej broni zostały całkowicie odnowione, aby były głośniejsze i bardziej donośne. Rozrywanie i rozrywanie demonów jeszcze nigdy nie wyglądało i nie czuło się tak dobrze.
  • WITAMY W SKRÓCIE: Wystarczy jedno spojrzenie na zupełnie nowy, montowany na nadgarstku wyświetlacz, by błyskawicznie kontrolować poziom zdrowia, pancerza i baterii latarki, a liczba amunicji jest teraz wyświetlana bezpośrednio na broni.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Z
Z nami od: 2019/12/14

Z

1 0

Stary dobry Doom 3 z wszystkimi dodatkami pod VR . Gra prosto z płyty działała w 600p w wersji 1.0 . Wywołało to szum w mediach "jak taka stara gra , która jest portem wersji z Xbox 1 (nie z PC : inne mapy i tekstury) działa w 600p w VR" . Teraz po patchu wszystkie przerywniki są w 1080p renderowane na silniku gry , jak przeskakuje do gry to rozdzielczość jest w 720p + 2xAA znośnie, ale widzi się gigantyczna różnice kiedy gra przeskakuje Co dodać więcej , na padzie gra jest niegrywalna , dopiero jak podłączysz PSVR AIM Kontroler to tylko wtedy masz normalne kontrolowanie + rzeczywistą obsługę broni + możliwość ślepego strzelania za rogu ,dając Doom-owi mechanikę CoverShootera