CENA: 119,90
79
90
Oszczędzasz 40,00
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: duża ilość
Wydawca:
Sony
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
711719417873
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat

Spider-Man PL PS4

Do wyboru angielska lub polska wersja językowa.

Przygodowa gra akcji ze słynnym superbohaterem w roli głównej.

Rozgrywka polega oczywiście na walczeniu z przestępcami.
Za produkcję odpowiada słynne studio Insomniac Games, znane m.in. z serii Ratchet & Clank, Resistance czy Sunset Overdrive. Fabuła przedastawiona w grze Spider-Man nie jest bezpośrednią adaptacją komiksowych przygód czy tych znanych z filmów. Studio Insomniac Games zatroszczyło się o zupełnie nową historię, ale występują w niej klasyczne elementy takie jak podwójne życie Petera Parkera oraz znane postacie. Mechanika Spider-Man na ostatnią konsolę Sony to trzecioosbowa gra akcji, którą najłatwiej porównać do serii Batman: Arkham, zwłaszcza jeżeli chodzi o płynne i efektowne starcia z przeciwnikami.
Starcia są jedną z głównych atrakcji produkcji.
Bohater wykorzystuje pieści, nogi, pajęczynę oraz elementy otoczenia. Może więc np. chwycić pajęczyną znajdujący się niedaleko worek z piaskiem i cisnąć nim we wroga czy też wyrzucić oponenta w powietrze i przykleić go do pobliskiej ściany.
Da się także strzelać i zastawiać pułapki, które przydają się podczas sekwencji skradankowych, w trakcie których zamiast wdawać się w bezpośredni konflikt, po cichu przemieszczamy się po ścianach, likwidując po drodze kolejnych bandziorów.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
cilgan
Z nami od: 2003/02/05

cilgan

1 0

Czy będzie do wyboru angielska wersja językowa?

grassu359
Z nami od: 2012/02/12

grassu359

2 1

Zamówiłem, mam nadzieję że będzie to wersja pl :)

EntuzjastaPlayStation
Japończycy rządzą!
Z nami od: 2009/12/09

EntuzjastaPlayStation

1 1

Po serii gier Arkham z Batmanem w roli głównej w tym roku doczekamy się zupełnie nowej gry z nowym bohaterem. Chociaż tryb walki z przeciwnikami przypomina mi bardzo ten z serii Arkham to mamy tutaj do czynienia z innym bohaterem, posiadającym inne zdolności. Gra zapowiada się ciekawie, chociaż mi osobiście bardziej spodobałaby się gra z Supermanem. Po Batmanie, ktoś mógłby również o nim pomyśleć. Jeżeli gra co prawda oferuje zupełnie nową historię i będzie zbytnio odbiegała od komiksów to nie wiem, czy się spodoba, ale to tylko taka moja uwaga. Ostatnia gra z Człowiekiem-Pająkiem w jaką grałem dawno temu na PC to Spider-Man 3.

firol100
Z nami od: 2009/10/27

firol100

2 0

@sigi2 Na pewno będzie polska wersja tylko nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona pewnie

sigi2
Z nami od: 2005/01/14

sigi2

2 1

Pytanie do Ultimy - Jesteście pewnie że ta wersja EX. nie będzie posiadał wersji językowej PL? Bo przeważnie wszystkie EX posiadają napisy PL jak i prawdopodobnie dubbing - (większość gier na wyłączność PS4), a w tym wypadku???