<
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 219,90
219
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Sony
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
711719832119
Klasyfikacja PEGI:
Strach Przemoc Od 18 lat
:
:

The Order 1886 Edycja kolekcjonerska PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę musi zagłosować jeszcze jedna osoba)
Zobacz opinie (5)
Edycja kolekcjonerska The Order: 1886:
  • Gra The Order 1886
  • Wisior noszony przez członków Zakonu
  • Naklejki z motywami z gry
  • Materiałowe naszywki Zakonu
  • Artwork zapakowany w zalakowaną kopertę
  • Soundtrack w formie cyfrowej
  • Materiały wideo z produkcji gry
  • DLC Knight’s Arsenal
The Order: 1886 to gra akcji utrzymana w klimatach steampunkowych. Projekt opracowało studio Ready At Dawn, czyli autorzy dwóch odsłon cyklu God of War wydanych na konsolę przenośną PSP. Przy produkcji pomagał zespół Sony Santa Monica.

Kampania rozgrywa się w alternatywnej, steampunkowej wersji epoki wiktoriańskiej. Mocno odbiega ona od tego, co znamy z podręczników historii za sprawą dwóch kluczowych wydarzeń, które na zawsze zmieniły kształt świata. Pierwsze z nich miało miejsce kilkaset lat przed rozpoczęciem gry, gdy mała grupa ludzi zaczęła przechodzić dziwne mutacje, przejawiające się pozyskiwaniem cech bestii. Ostatecznie między obydwoma gatunkami wybuchła wojna. Po stronie ludzkości stanął Zakon wzorowany na Rycerzach Okrągłego Stołu, którego członkowie w walce wykorzystują substancję o przedziwnych właściwościach znaną jako Czarna Woda. Leczy ona rany i znacząco spowalnia proces starzenia, pozwalając poszczególnym zakonnikom na kontynuowanie swojej misji przez całe stulecia.Drugim kluczowym wydarzeniem była rewolucja technologiczna oparta na innowacyjnym wykorzystaniu silników parowych, co po stuleciach mniejszych i większych porażek pozwoliło ludziom rozpocząć skuteczną kontrofensywę przeciwko mutantom. Podczas kampanii gracz wciela się w sir Galahada, najsłynniejszego z rycerzy Zakonu, któremu zaczęło już ciążyć wyjątkowo długie życie wypełnione nieustanną walką. Akcja gry toczy się w Londynie i miasto to zostało bardzo dokładnie odwzorowane. Gracze rozpoznają więc wiele budowli, które w większości przypadków znajdują się dokładne w tym samym miejscu, co w rzeczywistości. Naturalnie deweloperzy musieli pójść na pewne kompromisy i nie jest to dokładna kalka stolicy Anglii, jednak i tak może budzić podziw.

Tytuł reprezentuje gatunek trzecioosobowych gier akcji. Rozgrywka jest liniowa i obfituje w wiele sekwencji strzelankowych, w których wykorzystuje się różne rodzaje broni. Mechanika zabawy opiera się również na systemie osłon, podobnym do tego, co można zobaczyć w serii Gears of War. Dodatkowo w czasie walki pojawiają się sekwencje QTE, podczas których czas zwalnia, a gracz może wówczas uniknąć ciosu czy też wykorzystać znajdującą się blisko broń. Ciekawostką są interaktywne scenki przerywnikowe, pozwalające na częściowe kierowanie postacią (np. oddawanie strzałów).

Jednym z najważniejszych elementów rozgrywki są bronie, których możliwości opierają się na zasadach nauki, ale jednocześnie posiadają fantastyczne i niespotykane cechy. Wśród dostępnych narzędzi mordu znajdziemy między innymi Arc Gun, Combo Gun (dwa tryby strzału – ładunek odpychający i normalne posyłanie kul z lufy) oraz Thermite Rifle (strzela chemikaliami i flarami zapalającymi).

Oprawa graficzna prezentuje wysoki poziom. Studio Ready At Dawn przywiązało wielką uwagę do szczegółów, dzięki czemu na ekranie obserwujemy między innymi znakomitą grę światła i cieni, drobinki kurzu widoczne przy lampach czy też bogate w detale stroje bohaterów. Twórcy gry starali się osiągnąć efekt i klimat, odpowiadający wrażeniom płynącym z filmów. W tym celu zastosowano szereg różnych sztuczek, w tym, np. wykorzystano specjalne techniki oświetlenia i animacji.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Modele Gundam
w super cenach!
Narodziny sagi,
w jednym pudełku!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
darthjoe666
Z nami od: 2009/12/14

darthjoe666

0 0

Nie będę, rozpoczynał zbędnych dyskusji - wyraziłem swoją opinię i mam do tego prawo. Nie interesuje mnie budżet twórców gry, to ich sprawa nie moja. Interesuje mnie budżet w moim portfelu. Na pewno, nie interesują mnie czyjeś rady w co mam grać. To moja opinia i moja sprawa czy mi się coś podoba czy nie. Swoje "dobre rady" zachowaj drogi kliencie Ultimy na fora i tam sobie błyszcz nieomylnością. Pozdrawiam.

Wolfman
Z nami od: 2008/05/13

Wolfman

1 1

chcesz dlugich gier, graj w retro. Budzet nowych gier siega kwot jak film. Im wiecej efektow tym krocej.

darthjoe666
Z nami od: 2009/12/14

darthjoe666

0 0

Wszystko pięknie, wszystko ładnie. Jest historia, jest piękna grafika, jest ciekawy zestaw broni. Tylko dlaczego TAK KRÓTKO??? Na średnim poziomie trudności, bez napinki, w ostatnią sobotę w 8h !!!>>>8h<<

Barti69xD
Z nami od: 2010/10/28

Barti69xD

0 0

Jestem przekonany że THE ORDER:1886 będzie się wyróżniać od innych gier,fabuła będzie ciekawa,rozgrywka przyjemna i tak jak jest wspomniane ma być świetna grafika to mi śię bardzo podoba.W końcu jakaś firma może nie tylko jedna ale bardzo jest ich mało która skupia śię na grafice duży szacun za to w końcu mamy konsole 4 generacji i XXI wiek.Czekam na tą grę i wierze w to że nie będę rozczarowany.

Yakuuzy
Sic parvis magna
Z nami od: 2007/09/24

Yakuuzy

1 0

Czekam i liczę, że się NIE zawiodę :)