229
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Sega
Wersja językowa:
Japońska (angielskie napisy)
Kod:
5055277036295
Klasyfikacja PEGI:
Hazard Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat Narkotyki
:

The Yakuza Remastered Collection Day 1 Edition PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Zobacz opinie (1)
*Opakowanie wersji PS3 jest puste i nie zawiera gry w wersji na PlayStation®3

The Yakuza Remastered Collection to produkcja, która łączy w sobie trzy odsłony gry - część 3,4 oraz 5 - w ulepszonych wersjach japońskich tytułów. Prócz gier do pakietu dołączono również kolekcjonerski steelbook. Wszystkie gry przeszły lifting graficzny oraz poprawę dialogów anglojęzycznych podczas rozgrywki.The Yakuza Remastered Collection to wyjątkowe wydanie trzech części serii Yakuza, opowiadających historie japońskiej mafii. Gry zostały ulepszone graficznie oraz wydajnościowo do konsol PlayStation®4. W skład limitowanego wydania The Yakuza Remastered Collection wchodzą:

  • gry Yakuza 3, Yakuza 4 oraz Yakuza 5 na dwóch płytach
  • kolekcjonerskie opakowanie gry Yakuza 5 w wydaniu na PlayStation®3*
  • wyjątkowe, krwawoczerwone opakowanie ozdobione charakterystycznymi wzorami smoczych tatuaży Kiryu.

The Yakuza Remastered Collection nie jest jedynie standardowym portem na konsole obecnej generacji. Ulepszone zostały nie tylko oprawy graficzne gier oraz wydajność – wszystkie części przeszły również proces odświeżenia angielskich dialogów w grze, a część z nich została nawet napisana na nowo. Co więcej, zawartość która wcześniej została wycięta dla rynku zachodniego, została ponownie dodana i udostępniona dla amerykańskich i europejskich graczy w wydaniu The Yakuza Remastered Collection.

 Cechy Yakuza Remastered Collection

  • Kompletna Podróż Smoka. The Yakuza Remastered Collection przenosi na konsole obecnej generacji brakujące rozdziały serii Yakuza i przygody Kiryu, które dostępne były wcześniej na konsolach PlayStation®3. Rozpoczynając od pierwszej części Yakuza 0 aż po rozdział Yakuza 6: The Song of Life, gracze mogą przeżyć na nowo historię Smoka, w ulepszonej wersji na PlayStation®4.
  • Zremasterowane i odświeżone. Wszystkie trzy części z wydania zostały znacząco poprawione pod względem graficznym oraz wydajnościowym. Co więcej, niedostępna wcześniej dla europejskiego klienta zawartość została na nowo dodana do gier i będzie dostępna w wydaniu The Yakuza Remastered Collection.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Zobacz wszystkie figurki z serii!
POPy z serii Fortnite
Zobacz wszystkie!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
tejotl
Z nami od: 2010/06/19

tejotl

1 0

Fajny ukłon w stronę fanów serii spoza Japonii. O ile dobrze pamiętam Yakuza 5 nigdy nie wyszła w wersji fizycznej na zachodzie także dobra okazja żeby dodać 'brakujący' case do oryginalnej kolekcji.