CENA: 119,99
99
90
Oszczędzasz 20,09
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Ubisoft
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
3307215804469
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat
:
:

Tom Clancys The Division PL PS4

W Czarny Czwartek mordercza pandemia uderza w Nowy Jork, jedna po drugiej padają podstawowe struktury metropolii. W ciągu zaledwie kilku dni, bez żywności i wody, miasto pogrąża się w chaosie. The Division, autonomiczna jednostka złożona z samodzielnie funkcjonujących agentów, zostaje natychmiast aktywowana. Jej członkowie, na co dzień prowadzący zwyczajne życie, zostali wyszkoleni do samodzielnego działania, a ich celem jest uratowanie struktur społecznych. Gdy one upadają, zaczyna się twoja misja.URATUJ NOWY JORK
Dynamiczny i namacalny świat, w którym eksploracja i rozwój stanowią podstawę rozgrywki, a cykl dobowy i warunki pogodowe mają gigantyczny wpływ na twoje poczynania. Wykorzystaj otoczenie, aby osiągnąć przewagę nad swoimi wrogami. Użyj maski przeciwgazowej, zapewniającej ochronę przed wirusem, i nieustannie ją ulepszaj, aby móc wkroczyć do najbardziej skażonych obszarów.

AGENCI DIVISION
Wyszkoleni do samodzielnego działania, poza wszelkimi strukturami, Agenci funkcjonują w pełni autonomicznie i przystosowują się do bieżącej sytuacji, przemieszczając się samodzielnie lub w małych grupach

SPRZĘT
Jako członek organizacji zostajesz wyposażony w sprzęt najnowszej technologii, zsieciowany ale będący wciąż w fazie prototypu. Zdobywaj także wyposażenie wroga i ulepszaj osprzęt. Modyfikuj swoją postać i jej zasoby, chroń swój potencjał na wypadek ciężkich zmagań i pozostawaj w kontakcie z innymi agentami dzięki specjalnemu wyposażeniu. Możesz także modyfikować i ulepszać swoje uzbrojenie.

MODYFIKOWALNE UMIEJETNOŚCI
Mądrze wybieraj i ulepszaj swoje umiejętności, uzupełniając się ze swoimi kolegami z zespołu, aby zwiększyć szanse w walce. Skorzystaj z funkcji ECHO, pozwalającej gromadzić dane i odtwarzać wydarzenia z niedalekiej przeszłości, aby zdobywać cenne informacje o najbliższym otoczeniu.

DYNAMICZNY TRYB WIELOOSOBOWY
Bezproblemowo połącz się ze znajomymi, aby walczyć z przeciwnikami i zdobywać osiągnięcia w grupie. Podnoś morale i poziom bezpieczeństwa napotkanych mieszkańców Nowego Jorku, dzięki czemu zdobędziesz dogodne bazy wypadowe.

REWOLUCYJNY TRYB WSPARCIA
Dzięki swojemu tabletowi możesz w czasie rzeczywistym dołączyć do znajomych prowadzących rozgrywkę. Aplikacja pozwoli ci spojrzeć na pole walki z lotu ptaka, wesprzeć kolegów w boju dzięki atakowaniu wroga i rozpoznawaniu celów.

SILNIK GRAFICZNY SNOWDROP
Dzięki wykorzystaniu silnika graficznego Snowdrop, Tom Clancy's The Division wyznacza nowy poziom realizmu w grach komputerowych, których akcja rozgrywa się w otwartym świecie.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
AKlR4
Youtube channel Akirapoland
Z nami od: 2013/03/14

AKlR4

1 0

Gra jest... nierówna. Z jednej strony mamy przepięknie zrujnowany Nowy Jork. Który w pokręcony sposób - bo jak można się cieszyć z chaosu - wzbudza zachwyt. Mamy też ciekawa fabule która niestety w głównej mierze poznajemy ze znajdziek, których jest od groma i trzeba się nieźle nachodzić aby je znaleźć. Bez ich znalezienia ta fabula jest denna. Idź zabij, napraw, wróć. Gra bez coop partnera jest też NUDNA! Więc jak masz zamiar grać sam, to omiń ją szerokim łukiem. Grasz z kimś proszę bardzo bierz w ciemno. ale przyznaję że są o niebo lepsze produkcje od tej. Niestety widać też gołym okiem że elemnty gry zostały wycięte takie jak kanały - prezentowane przed premierą gry, a dodane kilkanaście miesięcy po premierze. Płatnie oczywiście.

Widmo23
Z nami od: 2013/09/02

Widmo23

0 0

@dogeta
Z jednej strony nie sposób się z Tobą nie zgodzić - chodzi mi tutaj o fabułę, która - nie oszukujmy się - mogłąby być bardziej rozbudowana, jednak to wcale nie przeszkadza w dobrej zabawie. Ja jestem graczem raczej casualowym, a w Division mam już ograne 6 dni (wg ich licznika). Gra ma oczywiście wady, ale to moje subiektywne spostrzeżenia - mało rodzajów broni (bardzo często się powtarzają), brak zrównoważenia pomiędzy craftingiem a ilością i przydatnościa przedmiotów, które wypadają z wrogów (rodzajów przeciwników też mogłoby być zdecydowanie więcej). Tak czy inaczej, w mojej ocenie jest to bardzo dobra gra, dała mi sporo frajdy i nie żałuję wydanych pieniędzy.

dogeta
Z nami od: 2007/03/04

dogeta

0 0

@Widmo23
A dokładniej strzelanka kooperacji z elementami rpg i mmo w której fabuła jest tylko pretekstem do wykonywania misji fabularnych jak i pobocznych żeby zdobyć lepszy ekwipunek i rozwijać postać. Nie ma tu żadnych innowacyjnych mechanik, po prostu kolejny bezpieczny tytuł. Miano bardzo dobrej gry powinno być zarezerwowane dla na prawdę bardzo dobrych gier, a nie typowych strzelanek "mmowatych" na które jest teraz moda. Gra jest niezła bo grałem w betę, ale nie ma tu nic nadzwyczajnego.

Widmo23
Z nami od: 2013/09/02

Widmo23

0 1

Bardzo dobra gra, partyzantka w realiach NYC:)

wurt
Z nami od: 2010/12/10

wurt

0 0

Czy będzie dostępna wersja Gold ?- chętnie bym dopłacił za season pass; a gra oczywiście bardzo mi się podoba - konkurencja dla Destiny :D

chris000
Z nami od: 2008/08/20

chris000

0 0

Zamówione, zapłacone mam nadzieje ze 8.03 będzie już u mnie

TetsuRyuNue
Z nami od: 2013/09/03

TetsuRyuNue

0 2

no i k&%#@ kolejny kozak, jedna z lepiej zapowiadających sie gier na 2016 rok, beta była dobra a pełna wersja będzie zaje%*^!$, już nie moge sie doczekać.

Yakoozy
Ride or die!
Z nami od: 2007/09/24

Yakoozy

0 1

Po ograniu bety, można śmiało brać w ciemno! Szykuje się prawdziwy KILLER tego roku!

CinekPOL
Yeah :D
Z nami od: 2004/04/24

CinekPOL

0 1

Zwiastuny zapowiadały dobrą grę, Beta pokazała że gra jest naprawdę świetna!!!
Teraz tylko trzeba uciułać trochę pieniędzy do marca ;)

Gibon
Z nami od: 2018/11/27

Gibon

1 1

KOZAK!!

Kozak!! jestem fanem serii tom clancys ale ta gra bije wszystkie na głowe. muszę ją mieć :D