569
90
Wysyłka od 7,95 ZŁ
Premiera 06/09/2024
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Capcom
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:

Ace Attorney Investigations Collection Checkmate Set (import) PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Wydanie zawiera:

  • Gra
  • Akrylowy stand
  • Soundtrack

Dramatyczne zwroty akcji Milesa Edgewortha w centrum uwagi! Poznaj obie gry z serii Ace Attorney Investigations w jednej wspaniałej kolekcji! Wciel się w Milesa Edgewortha, prokuratora prokuratorów z głównych gier z serii Ace Attorney!Porzuć salę sądową i wraz z Edgeworthem przemierzaj miejsce zbrodni, zbierając dowody i wskazówki oraz rozmawiając z osobami zainteresowanymi. Wykorzystaj swój spryt i to, co odkryjesz, aby rozwiązać trudne, intrygujące sprawy za pomocą logiki i dedukcji.

Cechy:

  • Obie gry doczekały się pełnej wersji HD, w tym zupełnie nowych projektów postaci chibi! Klasyczny styl pixel art jest również dostępny dla bardziej retro klimatu!
  • Dodano ulepszenia jakości życia, w tym wybór rozdziałów, dzięki czemu odtwarzanie ulubionych części jest dziecinnie proste!
  • Dodano również autoodtwarzanie i tryb fabularny. Autoodtwarzanie będzie rozwijać dialogi za ciebie, podczas gdy tryb fabularny rozwiąże nawet najtrudniejsze zagadki w twoim imieniu - idealny dla tych, którzy chcą po prostu usiąść i cieszyć się dobrą tajemnicą! *Tryb fabularny można włączać i wyłączać w dowolnym momencie.
  • Do gry dołączona jest również sekcja Galeria pełna materiałów bonusowych, które z pewnością przypadną ci do gustu! Zobacz ilustracje i animacje postaci w grze wraz ze szkicami projektów postaci i nie tylko! Posłuchaj muzyki w tle każdej z gier lub rozkoszuj się pięknem orkiestrowych aranżacji!

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Ace Attorney Investigations Collection Checkmate Set (import)" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.