<
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 179,90
159
90
Wysyłka od 12,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka 5-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 5-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Maximum Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5016488138819
Klasyfikacja PEGI:
Strach Przemoc Od 16 lat

Five Nights at Freddy's Security Breach PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Hej, dzieci! Czy chcecie pizzę?! Cóż, Fazbear Entertainment nie szczędziło kosztów na stworzenie najbardziej ekstremalnego rodzinnego centrum rozrywki na świecie - Freddy Fazbear's Mega Pizza Plex!Wysoka na trzy piętra, jest to najbardziej krzykliwa, najradośniejsza, najbardziej rozkołysana i najbezpieczniejsza* pizzeria, jaką kiedykolwiek widział wszechświat. Oczywiście, Freddy i zespół nie mogą się doczekać spotkania z Tobą! Wykorzystując najnowszą technologię animatroniczną, możesz bawić się z samymi gwiazdami. Tak więc, w następne urodziny, niech Freddy Fazbear's Mega Pizza Plex uczyni Cię SUPERSTAR!

Cechy:
  • NASTĘPNY ROZDZIAŁ STRACHU - Five Nights at Freddy's: Security Breach to najnowsza odsłona familijnych gier grozy uwielbianych przez miliony graczy z całego świata. Graj jako Gregory, młody chłopak uwięziony na noc w Mega Pizzaplexie Freddy'ego Fazbeara. Z pomocą samego Freddy'ego Fazbeara, Gregory musi przetrwać niemal niepowstrzymane polowanie przerobionych postaci z Five Nights at Freddy's - a także nowe, przerażające zagrożenia.
  • ŁOWCY I ŚCIGANI - Po uruchomieniu nocnych protokołów animatronika w Mega Pizzaplexie Freddy'ego Fazbeara będzie nieustannie ścigać wszystkich intruzów. Glamrock Chica, Roxanne Wolf, Montgomery Gator i Vanessa, ochroniarz Pizzaplexu, przewrócą każde stoisko z pizzą Cotton Candy, jeśli będą musieli - nie jest mądrze pozostawać w jednym miejscu zbyt długo.
  • PRZYSTOSUJ SIĘ, ABY PRZETRWAĆ - Uzyskaj dostęp do kamer bezpieczeństwa w budynku, aby zbadać otoczenie i zaplanować drogę przez niebezpieczeństwo. Odwracaj uwagę wrogów, przewracając puszki z farbą i zabawki - po prostu wymykaj się, zanim wrogowie zwrócą uwagę na twoją lokalizację. Wskakuj do kryjówek i pozwól, aby niebezpieczeństwo minęło, lub spróbuj uciec swoim prześladowcom. Graj po swojemu, ale bądź przygotowany na adaptację.
  • Zwiedzaj i odkrywaj - Mega Pizzaplex Freddy'ego Fazbeara oferuje wiele atrakcji dla gości - Monty Golf, Roxy Raceway, Bonnie Bowl, kanały i... kanały? Pizzaplex jest ogromny i nie brakuje w nim smakołyków do odkrycia.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Promocja cyfrowa do 23 marca!
Nie czekaj na dostawę!
Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Five Nights at Freddy's Security Breach" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.