Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 179,90
139
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: duża ilość
Wydawca:
Maximum Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5016488138819
Klasyfikacja PEGI:
Strach Przemoc Od 16 lat

Five Nights at Freddy's Security Breach PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Hej, dzieci! Czy chcecie pizzę?! Cóż, Fazbear Entertainment nie szczędziło kosztów na stworzenie najbardziej ekstremalnego rodzinnego centrum rozrywki na świecie - Freddy Fazbear's Mega Pizza Plex!Wysoka na trzy piętra, jest to najbardziej krzykliwa, najradośniejsza, najbardziej rozkołysana i najbezpieczniejsza* pizzeria, jaką kiedykolwiek widział wszechświat. Oczywiście, Freddy i zespół nie mogą się doczekać spotkania z Tobą! Wykorzystując najnowszą technologię animatroniczną, możesz bawić się z samymi gwiazdami. Tak więc, w następne urodziny, niech Freddy Fazbear's Mega Pizza Plex uczyni Cię SUPERSTAR!

Cechy:
  • NASTĘPNY ROZDZIAŁ STRACHU - Five Nights at Freddy's: Security Breach to najnowsza odsłona familijnych gier grozy uwielbianych przez miliony graczy z całego świata. Graj jako Gregory, młody chłopak uwięziony na noc w Mega Pizzaplexie Freddy'ego Fazbeara. Z pomocą samego Freddy'ego Fazbeara, Gregory musi przetrwać niemal niepowstrzymane polowanie przerobionych postaci z Five Nights at Freddy's - a także nowe, przerażające zagrożenia.
  • ŁOWCY I ŚCIGANI - Po uruchomieniu nocnych protokołów animatronika w Mega Pizzaplexie Freddy'ego Fazbeara będzie nieustannie ścigać wszystkich intruzów. Glamrock Chica, Roxanne Wolf, Montgomery Gator i Vanessa, ochroniarz Pizzaplexu, przewrócą każde stoisko z pizzą Cotton Candy, jeśli będą musieli - nie jest mądrze pozostawać w jednym miejscu zbyt długo.
  • PRZYSTOSUJ SIĘ, ABY PRZETRWAĆ - Uzyskaj dostęp do kamer bezpieczeństwa w budynku, aby zbadać otoczenie i zaplanować drogę przez niebezpieczeństwo. Odwracaj uwagę wrogów, przewracając puszki z farbą i zabawki - po prostu wymykaj się, zanim wrogowie zwrócą uwagę na twoją lokalizację. Wskakuj do kryjówek i pozwól, aby niebezpieczeństwo minęło, lub spróbuj uciec swoim prześladowcom. Graj po swojemu, ale bądź przygotowany na adaptację.
  • Zwiedzaj i odkrywaj - Mega Pizzaplex Freddy'ego Fazbeara oferuje wiele atrakcji dla gości - Monty Golf, Roxy Raceway, Bonnie Bowl, kanały i... kanały? Pizzaplex jest ogromny i nie brakuje w nim smakołyków do odkrycia.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Five Nights at Freddy's Security Breach" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.