CENA: 199,90
144
90
Oszczędzasz 55,00
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 4 szt.
Wydawca:
Koei
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060327535260
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Atelier Lulua The Scion of Arland PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (2)
Gra jRPG będąca kolejną częścią uznanego przez graczy cyklu Atelier. Produkcja odświeża wiele mechanik wykorzystywanych w tej serii. Za jej stworzenie ponownie odpowiada znane z poprzednich odsłon studio Gust. Wydawcą jest firma Koei Tecmo.

Akcja Atelier Lulua: The Scion of Arland toczy się kilka lat po wydarzeniach Atelier Meruru: The Apprentice of Arland. Tym razem gracz wciela się w Elmerulię Fryxell czyli młodą, utalentowaną alchemiczkę, która uczy się swojej sztuki, by dorównać legendzie matki, słynnej Rorony Fryxell. W grze można spotkać bohaterów znanych z poprzednich odsłon serii Atelier.Atelier Lulua: The Scion of Arland jest klasyczną grą jRPG. Gracze eksplorują krainę Arland (odmienioną w tej części przez upływ czasu), walczą i wykonują zadania. Podobnie jak w poprzednich częściach serii, w omawianej produkcji nacisk jest położony na zdobywanie przedmiotów (chodzi przede wszystkim o składniki alchemiczne, które pozyskujemy naturalnie, z otoczenia, a także z zabijanych potworów), podejmowanie wyborów i system rzemiosła (alchemii). Zupełnie od nowa zaprojektowano system walki – choć warto przy tym odnotować, że tworzony ekwipunek niezmiennie odgrywa dużą rolę w trakcie stać. Duże zmiany przynoszą także nowe mechaniki eksploracji i syntezy. Źródło: https://www.gry-online.pl/

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Nowe konsole Switch
już w sprzedaży
Zobacz wszystkie figurki z serii!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
pw83
Z nami od: 2010/09/17

pw83

1 2

YROSHIKU z tym może być różnie. Koei Tecmo wydaje się narzucać Gust swoje dziwne pomysły. Najbardziej obawiam się, że nie będzie angielskiego dubbingu. Widzę, że fani z całego świata są tym wzburzeni. Nelke (spin off) wydaje się też być pozbawiona dubbingu, choć jej głos japoński wydaje się być w miarę znośny, w przeciwieństwie do Lulua. Plus w Nelke walka zdaję się bardziej dynamiczna. W Lulua wygląda na mocno uproszczoną. Pożyjemy zobaczymy. Jako fan serii celuję obecnie w Nelke. Miło będzie zobaczyć ponownie Ayesha, od której zaczęła się moja przygoda z Atelier (poprzez Ultimę tak na marginesie ;)

YROSHIKU
Z nami od: 2015/05/01

YROSHIKU

1 2

Zapowiada się w końcu dobry Atelier! No a przynajmniej mam nadzieję że tym razem włożyli w to trochę wysiłku.