CENA: 279,99
169
90
Oszczędzasz 110,09
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Bethesda Softworks
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
5055856417699
Klasyfikacja PEGI:
Od 18 lat
:
:
:

The Elder Scrolls V Skyrim VR PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
ZeniMax Europe Limited wraz z firmą Cenega z przyjemnością informują, że premiera gry Skyrim VR w polskiej (dubbing) i angielskiej wersji językowej do wyboru nastąpi w kraju równocześnie ze światową, tj. 17 listopada na konsoli PlayStation 4. Gwiazdorska obsada w polskiej wersji językowej! Głosów użyczyli m.in. Piotr Fronczewski, Zbigniew Zborowski, Henryk Talar czy Krzysztof Kowalewski. Za polską lokalizację edycji Skyrim VR odpowiada firma Bethesda. Gra do działania wymaga PlayStation VR.



Prawdziwa, pełna gra w otwartym świecie VR, przygotowana przez nagradzanych producentów, Bethesda Game Studios. Skyrim VR to kompletne, epickie arcydzieło fantasy, zapewniające niepowtarzalną skalę, głębię i poziom zatopienia w świecie. Od walk ze starożytnymi smokami po odkrywanie górskich szczytów i nie tylko – Skyrim VR ożywia cały otwarty świat i pozwala ci podbijać go we własnym tempie. Skyrim VR zawiera docenioną przez krytyków pełną wersję gry oraz oficjalne dodatki – Dawnguard, Hearthfire i Dragonborn.

Smoki, od dawna zaginione na kartach Prastarych Zwojów, powróciły do Tamriel i przyszłość Cesarstwa jest niepewna. Tylko ty, Smocze Dziecię, przepowiadany bohater narodzony z mocą Głosu, możesz kroczyć wśród nich.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki z gry CP77
w niższych cenach!
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "The Elder Scrolls V Skyrim VR" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.