159
90
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Wysyłka 3-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 3-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Marvelous
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060540770356
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

The Legend of Heroes Trails of Cold Steel PS4

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel to wydana wcześniej na platformę PC, PS3 i PSV gra RPG należąca do popularnej w Japonii serii. Całość wyprodukowało studio Nihon Falcom Corp, czyli ten sam zespół, który odpowiedzialny był za poprzednie odsłony cykluAkcja toczy się na kontynencie Zemuria, czyli miejscu, które było również tłem dla The Legend of Heroes: Trails in the Sky. Tym razem zostajemy przeniesieni do regionu znanego jako Erebonia. Fabuła opowiada o uczniach Wojskowej Akademii Thors, do której uczęszczają zarówno dzieci szlachty, jak i zwykłych obywateli. Obie grupy uczą się jednak oddzielnie, za wyjątkiem specjalnej klasy VII, do której należą bohaterowie gry. Scenariusz opowiada o jednym roku szkolnym, podczas którego uczniowie szlifują swoje umiejętności, zdobywają pierwsze doświadczenia bojowe oraz uczą się przezwyciężać dzielące ich różnice. W tle tli się grożący wybuchem wojny domowej konflikt między wysoko urodzonymi, a zwykłymi obywatelami.

Zobacz także

Promocja gier
z serii Resident Evil
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Zobacz wszystkie figurki z serii!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Antoni
Z nami od: 2016/09/04

Antoni

1 0

@Mr. Bushido w tej wersji możesz wybrać jaki język dialogów preferujesz japoński czy angielski.

Mr. Bushido
Z nami od: 2013/02/08

Mr. Bushido

0 0

Mam pytanie odnośnie wersji językowej, czy bedzie dostępna oryginalna ścieżka, bo na poprzedniej generację nie była i musiałem kupować z Japońskiej ziemi obie części.

Mani
Z nami od: 2016/09/30

Mani

1 0

jamajedi - Marvelous nie wydaje tej gry w USA, wydawcą jest XSeed. Zastanawiam się właśnie nad zakupem wersji ze steelbookiem, choć z drugiej strony trochę szkoda kasy ( od dawna mam kolekcjonerkę na PS3) i być może zakupię standardowe edycje obydwu części w Ultimie :)

jamajedi
Z nami od: 2013/02/15

jamajedi

2 0

@bioly
Ta wersja jest sprzedawana na stronie marvelusa który wydaje te gry na europe i stany . Z tego co czytałem to steelbook tylko u nich bezpośrednio .

bioly
Z nami od: 2003/04/16

bioly

4 0

Będzie wersja ze Steelbookiem?