159
90
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Premiera 29/03/2019
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Marvelous
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Zobacz opinie (5)
The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel to wydana wcześniej na platformę PC, PS3 i PSV gra RPG należąca do popularnej w Japonii serii. Całość wyprodukowało studio Nihon Falcom Corp, czyli ten sam zespół, który odpowiedzialny był za poprzednie odsłony cykluAkcja toczy się na kontynencie Zemuria, czyli miejscu, które było również tłem dla The Legend of Heroes: Trails in the Sky. Tym razem zostajemy przeniesieni do regionu znanego jako Erebonia. Fabuła opowiada o uczniach Wojskowej Akademii Thors, do której uczęszczają zarówno dzieci szlachty, jak i zwykłych obywateli. Obie grupy uczą się jednak oddzielnie, za wyjątkiem specjalnej klasy VII, do której należą bohaterowie gry. Scenariusz opowiada o jednym roku szkolnym, podczas którego uczniowie szlifują swoje umiejętności, zdobywają pierwsze doświadczenia bojowe oraz uczą się przezwyciężać dzielące ich różnice. W tle tli się grożący wybuchem wojny domowej konflikt między wysoko urodzonymi, a zwykłymi obywatelami.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Wiedźmińska trylogia
w edycji SteelBook
Koszulki dla graczy
Sprawdź ofertę
Pozwól swoim Simom
tworzyć nowe historie!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Antoni
Z nami od: 2016/09/04

Antoni

0 0

@Mr. Bushido w tej wersji możesz wybrać jaki język dialogów preferujesz japoński czy angielski.

Mr. Bushido
Z nami od: 2013/02/08

Mr. Bushido

0 0

Mam pytanie odnośnie wersji językowej, czy bedzie dostępna oryginalna ścieżka, bo na poprzedniej generację nie była i musiałem kupować z Japońskiej ziemi obie części.

Mani
Z nami od: 2016/09/30

Mani

1 0

jamajedi - Marvelous nie wydaje tej gry w USA, wydawcą jest XSeed. Zastanawiam się właśnie nad zakupem wersji ze steelbookiem, choć z drugiej strony trochę szkoda kasy ( od dawna mam kolekcjonerkę na PS3) i być może zakupię standardowe edycje obydwu części w Ultimie :)

jamajedi
Z nami od: 2013/02/15

jamajedi

2 0

@bioly
Ta wersja jest sprzedawana na stronie marvelusa który wydaje te gry na europe i stany . Z tego co czytałem to steelbook tylko u nich bezpośrednio .

bioly
Z nami od: 2003/04/16

bioly

4 0

Będzie wersja ze Steelbookiem?