CENA: 199,90
169
90
Oszczędzasz 30,00
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
5030944121399
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Fifa 16 PL Edycja Deluxe PL PS4

Graj w swoim stylu i rywalizuj na wyższym poziomie dzięki innowacjom w każdym sektorze boiska. W FIFA 16 znajdziesz zrównoważoną, przesyconą autentyzmem i emocjami rozgrywkę oraz zupełnie nowy sposób gry! A to wszystko opatrzone nowym polskim komentarzem, oddającym w pełni emocje w grze! W FIFA 16 znajdziesz również wszystkie kluby polskiej Ekstraklasy.Innowacje FIFA 16 umożliwiają pewną grę w obronie, kontrolę nad środkiem pola i sprawiają, że każdy mecz pełen jest chwil piłkarskiej magii. Zupełnie nowy Samouczek FIFA ułatwi nie tylko nowym graczom, ale i weteranom serii rozwinięcie swoich umiejętności i wejście na najwyższy poziom. Innowacje w każdym sektorze boiska, nowy sposób gry i rywalizacja na wyższym poziomie — graj pięknie w FIFA 16.

Zawartość oferty FIFA 16 Standard Edition:

 • FIFA 16 - pełna wersja gry
 • 40 Złotych Paczek FUT (2 paczki tygodniowo, przez 20 tygodni)
 • Zawodnik Fifa Ultimate Team na wypożyczenie (Leo Messi na 5 meczów)
 • 2 nowe cieszynki: (Cieszynka “KO”, Cieszynka “Robot")
INNOWACJE W KAŻDYM SEKTORZE BOISKA

Pewna gra w obronie
 • Zwinność obrońców. Dzięki 25 zmianom w systemie ruchu obrońców są oni teraz dużo sprawniejsi w konfrontacji z napastnikami drużyny przeciwnej. Umiejętność płynnego przesuwania się po boisku i większa zwrotność wyrównują szanse defensorów w pojedynkach 1 na 1, a lepsze przyspieszenie do sprintu i swoboda ruchów ułatwiają im dotrzymanie kroku rywalom.

 • Współpraca w obronie. Kiedy podbiegasz do napastnika, możesz polegać na kolegach z obrony, którzy w razie potrzeby załatają powstałą lukę w szykach. Nowa sztuczna inteligencja obrońców pozwala piłkarzom lepiej identyfikować zagrożenia w danym sektorze boiska w zależności od położenia piłki i zawodników rywali. Partnerzy z drużyny cofają się, żeby nie dać się przechytrzyć napastnikom próbującym się przedrzeć przez linię obrony, i ograniczają przeciwnikom pole gry w ataku.

 • Nowy system odbioru piłki. FIFA 16 wprowadza zestaw zupełnie nowych wejść obronnych i szereg sposobów na przejęcie piłki. Nowy system wślizgów umożliwia przerwanie interwencji, aby móc szybko stanąć na nogach. Grając obrońcą, mamy teraz do dyspozycji wiele nowych wariantów, jak np. zamarkowanie wejścia, starcie w powietrzu czy twarda walka bark w bark. W FIFA 16 gra w odbiorze to wachlarz możliwości i precyzja działania.
Kontrola nad środkiem pola

 • Inteligentne przechwyty. Nowa logika przechwytu podań ułatwia kontrolowanie środka pola i zamykanie luk i korytarzy, którymi rywale mogliby posłać niebezpieczną piłkę. W ten sposób gra w środku jest bardziej przemyślana i realistyczna. Mechanizm inteligentnych przechwytów został stworzony od nowa na potrzeby FIFA 16, a jego parametry można regulować w menu wytycznych dla piłkarzy, ustalając aktywność zawodników w wychodzeniu do piłki. Sprawuj kontrolę nad wydarzeniami w środkowej strefie boiska!

 • Przemyślane podania. W FIFA 16 system podań przeszedł prawdziwą rewolucję. Dzięki modyfikacjom układu sterowania można teraz wykonywać mocne, niesamowicie precyzyjne, przenikające obronę podania do kolegów z przodu, dogrywając im piłkę nawet w gąszczu nóg obrońców. Jednocześnie zadbano o zrównoważenie przemyślanych podań z inteligentnymi przechwytami, aby zapewnić rozgrywce realizm i odpowiedni stosunek ryzyka do korzyści.

Chwile piłkarskiej magii

 • Drybling bez dotykania piłki. Lionel Messi wziął udział w specjalnej sesji z rejestratorem ruchu, aby pomóc w stworzeniu innowacyjnego systemu dryblingu. W FIFA 16 masz swobodę decyzji nie tylko w tym, jak, ale i kiedy dotykasz piłki. Możesz zostawić toczącą się piłkę, aby zyskać trochę czasu, zmylić przeciwnika i ograć go zupełnie jak Messi w swoich popisowych akcjach. Drybling bez dotykania piłki ułatwia zrobienie przestrzeni do sprintu kolegom, kontrolowanie tempa gry lub łapanie obrońców na wykroku, co diametralnie odmienia pojedynki indywidualne. Twórz i przeżywaj chwile piłkarskiej magii w każdym meczu!

 • Dynamiczne dośrodkowania. W FIFA 16 wykonawcy i odbiorcy dośrodkowań zachowują się inaczej niż do tej pory. Animacje dogrywających są wyjątkowo realistyczne, a zawodnicy w polu karnym dopasowują swój ruch do lotu piłki, wykorzystując rozpęd ciała podczas strzału. Nowy system celowania sprawia, że napastnicy dochodzą do podań w biegu, a defensorzy muszą sobie radzić z większą liczbą piłek zagrywanych za linię obrony.

 • Precyzyjne strzały. Gracze mają większą kontrolę nad miejscem, w które chcą posłać piłkę, dzięki czemu mogą wykańczać sytuacje jak zawodowcy. W FIFA 16 więcej jest mierzonych uderzeń, a trajektorie lotu piłki wyglądają realistycznie, co sprawia, że mecze obfitują w piękne strzały.

RYWALIZACJA NA WYŻSZYM POZIOMIE

 • Samouczek FIFA. Wyjadacz czy żółtodziób, dzięki funkcji Samouczka FIFA każdy gracz FIFA 16 może wykorzystać swój potencjał do maksimum. Ucz się w trakcie gry dzięki podpowiedziom kontekstowym sugerującym różne rozwiązania w zależności od pozycji na boisku i wybranych ustawień (automatyczne lub manualne). Początkującym wystarczy podstawowa pomoc, doświadczeni gracze mogą korzystać z bardziej fachowych wskazówek. Graj i rozwijaj się z ekspertem u boku!

 • Gry treningowe na poziomie podstawowym. W FIFA 16 debiutuje nowy poziom gier treningowych, przeznaczony specjalnie dla graczy rozpoczynających swoją przygodę z FIFA. Zacznij od zera i stań się brylantowym technikiem!

NOWY SPOSÓB GRY

 • Kobiece reprezentacje narodowe. Po raz pierwszy w historii serii gracze mogą wyjść na boisko jedną z 12 czołowych żeńskich reprezentacji narodowych w piłce nożnej. Dostępne są one w wielu sieciowych i lokalnych trybach gry, wzbogacając FIFA 16 o zupełnie nowy wymiar. Specjalnie na te potrzeby stworzono oddzielny system animacji i modeli trójwymiarowych, korzystając z pomocy najlepszych reprezentantek kadry Stanów Zjednoczonych, które wzięły udział w sesji rejestracji ruchu. Drużynami kobiecymi można grać w trybach: szybki mecz, turnieje jednoosobowe i mecze towarzyskie w sieci.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Konsole Switch
sprawdź ofertę
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Gniady86
Z nami od: 2011/09/20

Gniady86

1 0

Dla niektórych za mało zmian..:/ powinno bramki hokejowe wstawić na boisko żeby ktoś coś zauważył

Morowiec
Z nami od: 2012/01/05

Morowiec

2 2

Nie wiem ile razy mam Ci tłumaczyć, że w tej fifie szybkość nie ma znaczenia! Grałeś w demo? Poważnie? Ta gra różni się od FIFY 15 wszystkim.. Jak coś piszesz, to powołuj się na źródła, bo czytałem również opinie pewnych osób z IGN i gamespotu i są inne niż podajesz.. Zresztą i IGN i gamespot to marketingowcy.. powiedzą, to co mają powiedzieć. A Ty jesteś typowym cepem|: "nie znam się, a wypowiem się". Bo wielki autorytet jakim jest IGN tak napisał i to jest prawda świętsza niż sam papież! O! Bramkarze są poprawienie i to bardzo - nie ominiesz bramkarza jednym ruchem, ba w ogóle go nie ominiesz jak dziecko.. Nie pobiegniesz całego boiska obrońcą, ba, nawet Messi tego nie zrobi - no chyba, że grasz na amatorze, to wtedy nie dziw się, że przechodzisz wszystkich, ale poziom amator jest dla kategorii pegi 3... Piłkarze z modeliny? Ok. Nic więcej mi nie potrzeba. :) Bez asyst.. oho.. już to widzę jak grałeś. :) No, ale w internecie wszystko się przyjmie. :) Normalne tempo w FIFE 15 jest dla CIebie za wolne? To w 16 chyba grasz na przyspieszeniu 10x, bo tam to jest dopiero wolna rozgrywka.. dalej potwierdza się, że nawet tej gry nie widziałeś. :) Nie, nie znam się lepiej. Oceniam trzeźwo, to co widzę i w to co gram. FIFA 15 była skopana pod wieloma względami, ale 16 jest o niebo lepsza...

Yakoozy
Ride or die!
Z nami od: 2007/09/24

Yakoozy

2 3

Dlaczego w tym kraju jest tak, że "Janusze" muszą od razu uciekać się do obrażania innych, wyzywania od idiotów itp itd. 0_o Mogę dla Ciebie być idiotą, nie ma sprawy. Obrażając mnie dajesz tylko świadectwo o sobie samym. Dla mnie (jak i np redaktorów IGN czy Gamespot) nie ma w tej odsłonie niczego nadzwyczajnego - bramkarze dalej popełniają te same błędy, dalej można przejść obrońcą całe boisko i dalej piłkarze wyglądają jak z modeliny. Co dodali? Poprawioną grafikę i narodowe drużyny damskie oraz kilka usprawnień technicznych, których gracze tzw "niedzielni" nawet nie zauważą heh FUT zapewne dalej będzie zbugowany, dalej będą się w nim liczyli bardziej gracze brązowi od złotych (chodzi o szybkość, jeżeli grałeś to wiesz co mam na myśli) A co do Twojego pytania, tak, ograłem demo, wiele razy, bez asyst (nie gram z nimi) po czym włączyłem FIFE 15 (PS4)... zero różnicy - z wyjątkiem tego, że w FIFIE 15 gram na ustawieniach "szybkich" bo normalne tempo rozgrywki jest dla mnie za wolne. Tak więc pozwól, że to będzie mój ostatni komentarz skierowany w Twoją stronę bo zapewne z idiotą nie chcesz rozmawiać i daję sobie głowę uciąć, że na pewno wiesz lepiej i znasz się lepiej :) Howgh!

Morowiec
Z nami od: 2012/01/05

Morowiec

1 2

Nie jestem fanboyem, bo gram też w PES'a i to od lat. :) Nie przeszkadza mi czerpać radości z obu gier. Po prostu nienawidzę jak ktoś głupio komentuje i rzuca na lewo i prawo fałszywymi stwierdzeniami. Na jakim Ty poziomie grałeś? Amatorze z włączonymi wszystkimi asystami? To dzieci tak grają.. Ograłeś demo czyli pierwszy mecz?:) Jestem obiektywny, że zmian w tej fifie jest cała masa i to faktycznych zmian.. I dalej twierdze, że jeśli gra będzie tak wyglądać finalnie, to mamy do czynienia z najlepszą odsłoną FIFY od wielu, wielu lat.. I to nudne i żałosne gadanie "fanboy" - brak argumentów, to rzucisz idiotycznym hasłem, które ma kupić Tobie podobnych? Źle trafiłeś, bo nigdy nie wywyższam jednej gry nad drugą. W moim komentarzu nawet nie masz wzmianki o PES'ie.. Więc komentarz nietrafiony. Owszem kupiłem i czekam.. podobnie jak było z PES'em. :) A Ty nigdy nie komentuj jak nie masz o czymś pojęcia, bo wychodzisz tylko na idiotę..

Yakoozy
Ride or die!
Z nami od: 2007/09/24

Yakoozy

2 3

Echhhh Ci fanboje :) To dobrze, że Ci się podoba, kupuj i graj śmiało. Ja zostanę przy FIFIE 15 i prawdopodobnie PES16 dla odmiany.

Morowiec
Z nami od: 2012/01/05

Morowiec

2 2

Kosmetyczne zmiany? Człowieku.. Poprawione podania, zwolnione tempo gry, poprawione strzały, obrońcy zachowują się inaczej, nie pograsz już na wrzutki za obrońców. Nie zrobisz rajdów jednym zawodnikiem. Poprawili cały gameplay - bramkarze też lepiej się zachowują.
Kosmetyczne zmiany.. phi.. i oceniasz to po demie? Kosmetyczne zmiany też są i są na plus, ale dodatkowo masa zmian w karierze, w FUT'cie i w gameplay'u. To najlepsza FIFA od lat.

Yakoozy
Ride or die!
Z nami od: 2007/09/24

Yakoozy

3 3

Po ograniu dema mogę stwierdzić jedno... to ciągle ta sama bardzo dobra gra z aktualizacją składów i drobnymi zmianami kosmetycznymi. Nie wiem jak Wam, ale mi szkoda wydania 249zł za tak drobne zmiany heh