CENA: 359,99
309
90
Oszczędzasz 50,09
Wysyłka od 5,50 ZŁ
Premiera 05/11/2021
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Activision
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5030917295379
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat
:

Call of Duty Vanguard + dostęp do BETY PS5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Minęły lata, odkąd świat pogrążył się w największym i najbrutalniejszym w historii konflikcie zbrojnym, ale losy II wojny światowej zaczynają się odwracać.

Kilkoro wybranków musi wykonać misję, która może przechylić szalę zwycięstwa.

Jedna z najbardziej uznanych serii gier, Call of Duty® powraca w nowej odsłonie, Call of Duty®: Vanguard, w której gracze wezmą udział w globalnym konflikcie, wcielając się w bohaterów II wojny światowej, uwikłanych w wydarzenia, które skrzyżowały ich drogi. Vanguard został opracowany przez Sledgehammer Games jako gra z wciągającą historią o grupie żołnierzy z różnych krajów i środowisk, którzy stają ramię w ramię, by odwrócić losy wojny i zostać jedną z pierwszych jednostek nazywanych dziś siłami specjalnymi.

Oto ich historia. Oto Call of Duty®: Vanguard.Podążając śladami tych niestrudzonych żołnierzy, gracze wezmą udział w najważniejszych bitwach II wojny światowej i będą walczyć o zwycięstwo na frontach w Europie Wschodniej i Zachodniej, na Pacyfiku i w Afryce Północnej. Czy to będzie starcie myśliwców nad wyspami Midway, obrona Stalingradu ze snajperską precyzją, desant nad Francją, czy przedzieranie się przez linie wroga w Afryce Północnej, kampania w Call of Duty: Vanguard pozwoli graczom przeżyć wciągające przygody bohaterów podczas konfliktu zbrojnego o niespotykanej wcześniej skali i poznać wstrząsające opowieści tych, którzy odwrócili losy wojny i na zawsze zmienili bieg historii.

Poza kampanią globalny konflikt zbrojny ogarnia także inne elementy wyjątkowej zawartości, dostarczając wrażeń, między innymi, w ekscytujących trybach wieloosobowych i kooperacyjnych. Gracze stawią czoła zmieniającemu się obliczu wojny i dostaną szansę, by odegrać kluczową rolę w kultowej kampanii Call of Duty i zaistnieć w trybie wieloosobowym. Będą też mieli okazję wykazać się odwagą, starając się odeprzeć niekończące się ataki nieumarłych w przerażającym trybie Zombie opracowanym przez Treyarch Studios.

W Call of Duty: Vanguard pojawi się też po premierze nowa, niemająca sobie równych, integracja z Call of Duty®: Warzone™ oferująca grę oraz postępy międzyplatformowe i międzygeneracyjne, a także całe mnóstwo zaplanowanej, darmowej zawartości, w tym: nowe mapy wieloosobowe, tryby, wydarzenia sezonowe, uroczystości i nie tylko.

Bitwy na tych frontach wpisały się na karty historii. Zwycięstwa nie byłyby możliwe bez taktyki. Pamięć o nich żyje dzięki odpowiedzialnym za nie bohaterom. Nadszedł czas, by wcielić się w nich i podjąć największe wyzwanie, przed którym stanęła ludzkość. Nadszedł czas, by podjąć walkę na każdym froncie.

ZAMÓW PRZED PREMIERĄ I ZDOBĄDŹ WCZESNY DOSTĘP DO OTWARTEJ BETY CALL OF DUTY®: VANGUARD

INSTRUKCJA AKTYWACJI

  • Aby aktywować kod do bety Call of Duty®: Vanguard, odwiedź stronę www.callofduty.com/betaredeem.
  • Zaloguj się lub stwórz konto Call of Duty® i wybierz swoją platformę oraz region.
  • Jeśli wprowadzony kod będzie poprawny, trafisz na stronę z potwierdzeniem jego aktywacji.
  • Na stronie z potwierdzeniem znajdziesz informację o rejestracji do bety Call of Duty®: Vanguard. Nie znajdziesz tam jednak kodu do aktywacji bety na danej platformie.
  • Kod aktywacyjny dla danej platformy zostanie wysłany przed premierą bety, w terminie późniejszym.

Więcej informacji na temat Call of Duty®: Vanguard znajdziesz na stronie www.callofduty.com.

*Faktyczna dostępność na poszczególnych platformach i termin(y) premiery wczesnego dostępu do bety Call of Duty®: Vanguard mogą ulec zmianie. Szczegóły na stronie http://www.callofduty.com/beta. Oferta ograniczona czasowo. Minimalny czas trwania bety to 2 dni. Oferta ważna do wyczerpania kodów wczesnego dostępu. Wymagane połączenie internetowe. Gra wieloosobowa może wymagać subskrypcji sieciowej.

© 2021 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION, CALL OF DUTY i CALL OF DUTY VANGUARD są znakami towarowymi Activision Publishing, Inc. Wszelkie inne znaki i nazwy towarowe należą do ich prawowitych właścicieli. Ten produkt wykorzystuje licencjonowaną technologię oprogramowania Id Software („Id Technology”) © 1999-2021 Id Software, Inc.

Zobacz także

Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Call of Duty Vanguard + dostęp do BETY" (PS5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.