119
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka 5-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 5-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Rockstar Games
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5026555431880
Klasyfikacja PEGI:
Seks Dyskryminacja Hazard Rozgrywka sieciowa Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat Narkotyki

Grand Theft Auto V ES/PL/ANG PlayStation 5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)

Okładka w innym języku. Gra w angielskiej wersji językowej z polskimi napisami.

Doceniony przez krytyków i bijący wszelkie rekordy otwarty świat Grand Theft Auto V wkracza na urządzenia nowej generacji.

Wersja na Playstation 5 wprowadza m.in:

  • 4K, 60 klatek na sekundę,
  • Płynne przełączanie postaci,
  • Ulepszone tekstury i odległość rysowania,
  • Obsługa Raytracingu,
  • HDR,
  • Obsługa dźwięku 3D,
  • Obsługa kontrolera DualSense z haptycznym sprzężeniem zwrotnym (Na Playstation 5),
  • Ulepszona rozgrywka.Los Santos to skąpana w słońcu i tętniąca życiem metropolia zamieszkana przez przeróżnej maści mentorów, psychoterapeutów, sławy wielkiego ekranu i blednące gwiazdki. Niegdyś to miejsce stanowiło obiekt zazdrości całego Zachodu, teraz z trudem walczy o utrzymanie swojego statusu w czasach gospodarczej niepewności i zalewu telewizyjnej taniochy. W tym tyglu trzech różnych kryminalistów spróbuje postawić wszystko na jedną kartę i wykonać skok, który odmieni ich życie.

Największy i najbardziej dynamiczny otwarty świat, jaki do tej pory stworzono, zostanie jeszcze bardziej dopracowany. Grand Theft Auto V łączy w sobie doskonałą fabułę i trzymającą w napięciu rozgrywkę, a gracze mogą swobodnie wcielać się w trójkę bohaterów i dzięki temu poznawać każdy niuans intrygującej opowieści.

Wraz z Grand Theft Auto V na urządzenia nowej generacji zawita także Grand Theft Auto Online, dynamiczny świat Grand Theft Auto pełen wielu możliwości. Zwiedzajcie przepastne tereny gry bądź pnijcie się po szczeblach przestępczej kariery i bierzcie wraz z innymi udział w akcjach, kupujcie posiadłości, pojazdy i ulepszenia postaci. Rywalizować można w tradycyjnych trybach gry oraz stworzonych i udostępnionych przez społeczność Grand Theft Auto akcjach.

W dniu premiery na PlayStation®4, Xbox One oraz PC w Grand Theft Auto Online dostępna będzie cała opublikowana do tej pory zawartość oraz wszystkie możliwości rozgrywki, w tym nowe uzbrojenie, dziesiątki pojazdów, posiadłości i opcje zmiany wyglądu swojej postaci. Dodatkowo gracze będą mogli przenieść swoje obecne postacie z Grand Theft Auto Online na wybraną platformę PlayStation®4, Xbox One lub PC.

Zobacz także

Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Grand Theft Auto V ES/PL/ANG" (PlayStation 5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.