CENA: 339,90
224
90
Oszczędzasz 115,00
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka 3-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 3-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Sony
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
0711719814696
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat
:

Returnal PS5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę musi zagłosować jeszcze jedna osoba)
Zobacz opinie (1)
Przerwij cykl chaosu na stale zmieniającej się obcej planecie.

Po rozbiciu się na tym zmiennokształtnym świecie Selene musi szukać ucieczki wśród jałowego krajobrazu starożytnej cywilizacji. Odizolowana i samotna, walczy z całych sił o przetrwanie. Raz po raz ponosi porażkę i za każdym razem, gdy ginie, musi zaczynać swoją podróż od nowa.Dzięki bezlitosnej rozgrywce roguelike odkryjesz, że tak jak planeta zmienia się z każdym cyklem, tak samo zmieniają się przedmioty, które masz do dyspozycji. Każda pętla oferuje nowe kombinacje, zmuszając cię do przekraczania własnych granic i podchodzenia do walki za każdym razem z inną strategią.

Ożywione przez oszałamiające efekty wizualne, mroczne piękno rozpadającego się świata wokół ciebie jest pełne wybuchowych niespodzianek. Od walki o wysoką stawkę, pełnej pocisków, po pełne wrażeń zwroty akcji i zakręty przez surowe i kontrastujące ze sobą środowiska. Będziesz badać, odkrywać i walczyć na swojej drodze przez bezlitosną podróż, gdzie tajemnica prześladuje każdy twój ruch.

Zaprojektowany z myślą o ekstremalnej regrywalności, proceduralny świat Returnal zaprasza cię do otrząśnięcia się z porażki i podjęcia nowych, zmieniających się wyzwań przy każdym odrodzeniu.

  • Intensywna walka - walcz o przetrwanie w tej trzecioosobowej strzelance typu roguelike i stawiaj czoła bezlitosnym wrogom w wybuchowych, pełnych pocisków walkach.
  • Porywająca eksploracja - Ostrożnie zarządzaj sprzętem i zasobami - za każdym razem, gdy zginiesz, zaczynasz od początku, a także przeszukuj technologie obcych w celu zdobycia ulepszeń, które zwiększą twoje umiejętności w kolejnych cyklach.
  • Przerażająca narracja - Połącz fragmenty wspomnień Selene, szukając odpowiedzi, i nawiąż osobistą więź z planetą, badając jej stale zmieniający się i rozpadający teren.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
mrmoon87
Z nami od: 2012/12/12

mrmoon87

2 0

Bawię się przy Returnal wyśmienicie i dużo dobrego mógłbym o tej grze napisać. Napisze jednak o tym, o czym rzadko w kontekście Returnal się wspomina, a co może mieć wpływ na decyzje o zakupie. Po pierwsze płynnośc animacji. Dobrze, a momentami bardzo dobrze zoptymalizowane są pierwsze dwia biomy. Później, no cóż, bywa różnie. Trzeci biom przywitał mnie nie tyle dużymi co częstymi spadkami fpsów, a to znaczaco wpłynęło na komfort gry. Po drugie, poziom trudności. Mówi się, że nieuczciwy, ja tymczasem nie zrobiłem ani jednego dłuższego runa, ktory nie dawałby mi jakiegoś progresu. Po trzecie bugi i crushe. To ciekawy temat jest, bo gra chodziła u mnie perfekcyjnie do czasu aż zamontowałem dysk zewnętrzny. Wtedy crush pojawiał się co kilka godzin. Im więcej korzystałem z szybkiej podózy, tym więcej crushy miałem. Taka nietypowa zależność. Po usunięciu dysku problem zniknął. A tak poza tym to nie mogę się od gry oderwać :)