CENA: 599,90
599
90
Wysyłka od 13,90 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Premiera 13/12/2022
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Maximum Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5016488139366
Klasyfikacja PEGI:
Strach Przemoc Od 16 lat

Five Nights at Freddy's Security Breach Collector's Edition PlayStation 5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (1)
Hej, dzieci! Czy chcecie pizzę?! Cóż, Fazbear Entertainment nie szczędziło kosztów na stworzenie najbardziej ekstremalnego rodzinnego centrum rozrywki na świecie - Freddy Fazbear's Mega Pizza Plex!Wysoka na trzy piętra, jest to najbardziej krzykliwa, najradośniejsza, najbardziej rozkołysana i najbezpieczniejsza* pizzeria, jaką kiedykolwiek widział wszechświat. Oczywiście, Freddy i zespół nie mogą się doczekać spotkania z Tobą! Wykorzystując najnowszą technologię animatroniczną, możesz bawić się z samymi gwiazdami. Tak więc, w następne urodziny, niech Freddy Fazbear's Mega Pizza Plex uczyni Cię SUPERSTAR!

Zawartość Edycji Kolekcjonerskiej:

 • Gra Five Nights at Freddy's Security Breach,
 • Dwustronny pluszak Sun i Moon 12",
 • Figurka Vanny Vinyl,
 • Magnes Mr. Hippo,
 • Zestaw pluszowych przypinek,
 • SteelBook,
 • Kolekcjonerskie pudełko Mega Pizzaplex.


Cechy:

 • NASTĘPNY ROZDZIAŁ STRACHU - Five Nights at Freddy's: Security Breach to najnowsza odsłona familijnych gier grozy uwielbianych przez miliony graczy z całego świata. Graj jako Gregory, młody chłopak uwięziony na noc w Mega Pizzaplexie Freddy'ego Fazbeara. Z pomocą samego Freddy'ego Fazbeara, Gregory musi przetrwać niemal niepowstrzymane polowanie przerobionych postaci z Five Nights at Freddy's - a także nowe, przerażające zagrożenia.
 • ŁOWCY I ŚCIGANI - Po uruchomieniu nocnych protokołów animatronika w Mega Pizzaplexie Freddy'ego Fazbeara będzie nieustannie ścigać wszystkich intruzów. Glamrock Chica, Roxanne Wolf, Montgomery Gator i Vanessa, ochroniarz Pizzaplexu, przewrócą każde stoisko z pizzą Cotton Candy, jeśli będą musieli - nie jest mądrze pozostawać w jednym miejscu zbyt długo.
 • PRZYSTOSUJ SIĘ, ABY PRZETRWAĆ - Uzyskaj dostęp do kamer bezpieczeństwa w budynku, aby zbadać otoczenie i zaplanować drogę przez niebezpieczeństwo. Odwracaj uwagę wrogów, przewracając puszki z farbą i zabawki - po prostu wymykaj się, zanim wrogowie zwrócą uwagę na twoją lokalizację. Wskakuj do kryjówek i pozwól, aby niebezpieczeństwo minęło, lub spróbuj uciec swoim prześladowcom. Graj po swojemu, ale bądź przygotowany na adaptację.
 • Zwiedzaj i odkrywaj - Mega Pizzaplex Freddy'ego Fazbeara oferuje wiele atrakcji dla gości - Monty Golf, Roxy Raceway, Bonnie Bowl, kanały i... kanały? Pizzaplex jest ogromny i nie brakuje w nim smakołyków do odkrycia.

Zobacz także

Nowa cena
tylko do 27.11!
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Lisek
Z nami od: 2022/11/24

Lisek

0 0