139
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka 3-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 3-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Wired Productions
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5060188673774
Klasyfikacja PEGI:
Strach Przemoc Od 18 lat

Martha is Dead PS5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Martha Is Dead to mroczny, pierwszoosobowy thriller psychologiczny, rozgrywający się w 1944 roku we Włoszech, który zaciera granice między rzeczywistością, przesądami i tragedią wojny.

Podczas gdy konflikt między siłami niemieckimi i alianckimi przybiera na sile, zostaje znalezione zbezczeszczone ciało utopionej kobiety... Marthy!Martha nie żyje, a jej siostra bliźniaczka Giulia, młoda córka niemieckiego żołnierza, musi sama poradzić sobie z traumą straty i konsekwencjami jej zabójstwa. Poszukiwanie prawdy jest owiane tajemniczym folklorem i skrajnym horrorem wojny, która zbliża się coraz bardziej.

Cechy:

  • Bezwzględnie autentyczna gra aktorska w języku włoskim - pierwsza gra niezależna, w której domyślnym ustawieniem jest rodzimy język włoski, co pozwala w pełni zanurzyć się w historii i postaciach
  • Od twórcy "The Town of Light" - Druga gra od LKA, wielokrotnie nagradzanego twórcy "The Town of Light" i specjalistów od gier narracyjnych opartych na rzeczywistości i poruszających trudne tematy.
  • Głęboka i mroczna wielowarstwowa narracja - Martha Is Dead to eksploracja straty, związków i psychologicznego podtekstu mrocznego okresu historii oczami młodej kobiety, która poszukuje prawdy, ale ma też własne tajemnice do ukrycia
  • Poznaj szczegółowo odtworzone włoskie krajobrazy - swobodnie zwiedzaj zapierające dech w piersiach toskańskie krajobrazy pieszo, łodzią lub rowerem. Zakorzeniona w rzeczywistości sceneria i kontekst historyczny Marthy Is Dead są inspirowane prawdziwymi faktami i miejscami, które zostały wiernie zrekonstruowane w stylu LKA.
  • Zabawa z lalkami - Baw się licznymi sekwencjami marionetek w teatrze lalek, aby przypomnieć sobie wyparte wspomnienia
  • Mieszanie folkloru z przesądami - odblokowuj symbole i używaj kart tarota, aby odkryć nowe aspekty gry i przywołać ducha Damy
  • Kulisy wojny - Zbieraj gazety, telegramy i słuchaj radia, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się na świecie w czasie wojny
  • Wirtualna fotograficzna wielkość - Rób zdjęcia dla samej przyjemności robienia tego, a także dla postępów w fabule i odkrywania świata gry. Symulator poprowadzi Cię przez fotografię lat 40-tych, gdzie będziesz mógł wywoływać swoje zdjęcia w działającej w grze ciemni!
  • Autentyczna włoska muzyka z epoki - Zanurz się w głęboko sugestywnej i klimatycznej ścieżce dźwiękowej, zawierającej specjalistów od muzyki podwodnej, Between Music i ich projekt Aquasonic; kompozytora The Town of Light, Aseptic Void i jego nastrojowe, a zarazem wirujące dźwięki; oraz utrzymanej w prawdziwym stylu vintage, zawierającej przerobione wersje klasycznych utworów, w tym Ave Maria Schuberta, O Bella Ciao, z oryginalnymi utworami napisanymi i zaśpiewanymi przez Francescę Messinę, AKA gwiazdę disco lat 90-tych, Feminę Ridens.

Zobacz także

POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Martha is Dead" (PS5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.