289
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
2K Games
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5026555432207
Klasyfikacja PEGI:
Strach Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat

The Quarry PS5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (1)
Gdy słońce zachodzi ostatniego dnia letniego obozu, nastoletni opiekunowie z Kamieniołomu Hacketta organizują imprezę, aby to uczcić. Bez dzieci. Żadnych dorosłych. Żadnych zasad. Sprawy szybko przybierają gorszy obrót.Plany imprezowe nastolatków, ściganych przez krewkich mieszkańców i coś znacznie bardziej złowrogiego, zamieniają się w nieprzewidywalną noc pełną grozy. Przyjacielskie pogawędki i flirty ustępują miejsca decyzjom "życie albo śmierć", a relacje międzyludzkie budują się lub rozpadają pod naporem niewyobrażalnych wyborów.

Wciel się w każdego z dziewięciu opiekunów obozu w porywającej filmowej opowieści, w której każda decyzja kształtuje Twoją niepowtarzalną historię z plątaniny możliwości. Każda postać może zostać gwiazdą przedstawienia - lub zginąć, zanim nadejdzie dzień.

Jak potoczy się Twoja historia?

Cechy:

  • TWOJA HISTORIA, ICH LOS - Czy odważysz się sprawdzić, co kryje się za tymi drzwiami-pułapkami? Czy zbadasz krzyki, które odbijają się echem w lesie? Czy uratujesz swoich przyjaciół, czy będziesz desperacko uciekać, aby ocalić życie? Każdy wybór, mały czy duży, kształtuje twoją historię i decyduje o tym, kto przeżyje, by o niej opowiedzieć.
  • OSZAŁAMIAJĄCE KINOWE DOŚWIADCZENIE - Najnowocześniejsze techniki przechwytywania twarzy i filmowego oświetlenia, w połączeniu z niesamowitymi kreacjami ikonicznych hollywoodzkich talentów, ożywiają horror w kamieniołomie Hacketta w pulsującej, kinowej grze z dreszczykiem emocji.
  • ROZMAWIAJ Z PRZYJACIÓŁMI - zaufaj nawet 7 znajomym w grze sieciowej*, w której zaproszeni gracze obserwują rozgrywkę i głosują nad kluczowymi decyzjami, tworząc historię kształtowaną przez całą grupę! Możesz też zagrać razem w kooperacji na kanapie w imprezowym horrorze, gdzie każdy gracz wybiera doradcę i kontroluje jego działania.
  • DOSTOSUJ SWOJE DOŚWIADCZENIE - Regulowany poziom trudności wszystkich elementów rozgrywki pozwala graczom o każdym poziomie umiejętności cieszyć się horrorem. A jeśli wolisz oglądać, niż grać, tryb filmowy pozwoli ci cieszyć się grą The Quarry jak kinowym thrillerem. Wybierz, jak chcesz, żeby potoczyła się historia, rozsiądź się wygodnie i zjedz popcorn w przerwie między krzykami!

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Yakuuzy
Sic parvis magna
Z nami od: 2007/09/24

Yakuuzy

1 0

Jakoś Until Dawn wywarł na mnie lepsze wrażenie, co nie znaczy, że to tutaj to słaba gra. Wręcz przeciwnie, polecam wszystkim, ale pamiętajcie... to już jest bardziej interaktywny film niż gra.