CENA: 159,90
139
90
Oszczędzasz 20,00
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 4 szt.
Wydawca:
2K Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5026555431170
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat
:

Borderlands 3 Ultimate Edition PlayStation 5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Borderlands 3 [Ultimate Edition] zawiera:

 • Borderlands 3 Gra podstawowa.
 • Wszystkie 4 pakiety kosmetyczne Multiverse Final Form
 • Zawartość dodatkowa Deluxe
 • Pierwsza przepustka sezonowa
 • Przepustka Sezonowa 2
 • Pakiet złotych skórek na broń

Oryginalna strzelanka-looter powraca, zawierając mnóstwo broni i zupełnie nową, pełną chaosu przygodę! Przedzieraj się przez nowe światy i wrogów jako jeden z czterech zupełnie nowych Łowców Skarbów - poszukiwaczy skarbów z Borderlands, z których każdy dysponuje rozbudowanym drzewkiem umiejętności, zdolnościami i możliwością dostosowania do własnych potrzeb.Graj solo lub dołącz do znajomych, by stawić czoła szalonym wrogom, zebrać mnóstwo łupów i ocalić swój dom przed najbardziej bezwzględnymi przywódcami kultu w galaktyce.

Cechy:

 • Pełna chaosu jazda z dreszczykiem - Powstrzymaj fanatycznych bliźniaków Calypso przed zjednoczeniem klanów bandytów i przejęciem władzy nad galaktyką. Tylko ty, żądny wrażeń Łowca Skarbców, masz arsenał i sojuszników, by ich zniszczyć.
 • Twój Vault Hunter, Twój styl gry - Stań się jednym z czterech Vault Hunterów, z których każdy posiada unikalne zdolności, głębokie drzewka umiejętności i mnóstwo opcji personalizacji. Wszyscy Łowcy Skarbców są w stanie dokonać niesamowitego chaosu w pojedynkę, ale razem są nie do powstrzymania.
 • Lock, Load, and Loot - Dzięki niezliczonej ilości broni i gadżetów każda walka to okazja do zdobycia nowego sprzętu. Karabiny, które wywołują wulkany tryskające ogniem? Sprawdź. Pistolety, którym rosną nogi i ścigają wrogów, rzucając przy tym obelgi? Tak, to też mamy.
 • Nowe Kresy - Odkryj nowe światy poza Pandorą, z których każdy oferuje wyjątkowe środowisko do zbadania i wrogów do zniszczenia. Przedzieraj się przez nieprzyjazne pustynie, walcz w rozdartych wojną miastach, przemierzaj śmiertelnie niebezpieczne bagna i nie tylko!
 • Szybka i płynna współpraca w trybie kooperacji - Graj z kimkolwiek w sieci lub na podzielonym ekranie, niezależnie od poziomu i postępów w misji. Pokonuj wrogów i wyzwania jako drużyna, ale zbieraj nagrody, które należą tylko do ciebie - nikt nie straci łupów.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele i figurki
w super cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Borderlands 3 Ultimate Edition" (PlayStation 5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.